piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zabieg kastracji

Witam. Który z dostępnych w Łomży gabinetów weterynaryjnych jest najlepszy, jeśli chodzi o przeprowadzenie zabiegu kastracji kota?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

sam się wykastruj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Każdy gabinet jest dobry. Polega na usunięciu jąder. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Mój pies był kastrowany u dr. Leończaka ma on narkozę wziewną, która mniej obciąża organizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

buahahahahha kastracja psa, w duppe ci cos wlazlo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Na ul. Wojska Polskiego -polecam!To zabieg polegajacy na podwiązaniu jader a nie usunięciu. Zabieg wskazany szczególnie dla kotów domowych.Kot szybko dochodzi do formy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

siebie wykastruj pajacu hehe co ty masz w głowie

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Licz się z tym, że pies automatycznie zacznie tyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

A skąd takie stwierdzenie, że pies od razu zacznie tyć?
Mój jest już około 6 lat po zabiegu kastracji i jakoś nie zauważyłam, aby od tego czasu przytył cokolwiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Pies tyje kiedy za dużo je, tak jak człowiek. A kastracja nie ma tu nic do tego.
Ot, i cała tajemnica!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Po kastracji kota pies nie zacznie tyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji


No w sumie tak, ale po kastracji psa kot już może tyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

moją kotkę czeka sterylizacja ale na razie jest jeszcze za mała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Komedia kota wykastrują, pies tyć będzie;) Autorze tematu my kiedyś swojego kota kastrowaliśmy na ulicy Polowej w gabinecie Alfa, wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Zwierzę po kastracji zaczyna tyć, jeśli jest nie prawidlowo karmione. Milość milością, ale umiar i rozsadek wskazany.Również polecam gabinet ALFA , ponieważ oprócz dyplomu trzeba mieć empatię do zwierząt ,a pani Sylwii naprawdę tego nie brakuje!.Pomogła tam, gdzie inni fachowcy byli nie skuteczni , mlodsza wiekiem , ale profesjonalistka.POLECAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Już myślałem, że autor sam chce poddać się kastracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Taki zabieg jest ogromnym przeżyciem dla zwierzęcia. Weterynarz prócz antybiotyku i środków przeciwbólowych pewnie zapisze jakieś środki uspakajające. Pamiętam, że mojemu kotu dawałam kalmvet z vetexpert. To preparat łagodzący objawy stresu i niepokoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Hej Wam, a wiecie może czy nadal są darmowe usługi u wybranych Weterynarzy z darmowym czipowaniem piesków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabieg kastracji

Sam zabieg kastracji polecam zarówno dla piesków, jak i suczek, bo dzięki temu można uniknąć wielu chorób np zwiaązanych z prostatą u psiaka. Polecam dopytać u Weta, bo są chyba same plusy tego zabiegu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org