niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odszkodowanie

Witam
Słuchajcie, jechałam z ciężarną koleżanką moim samochodem, na światłach jakiś pseudobiznesmen uderzył nam w zderzak (czyli nie zachował bezpiecznej odległości, right?). Przyjechała policja, spisaliśmy co trzeba, autko w naprawie, tylko jest jedna sprawa. Po dwóch dniach owa koleżanka mi się żali, że kark ją nasuwa od dnia stłuczki. Dziewczyna ma sporo na głowie, chciałabym jej pomóc w uzyskaniu jakiegoś odszkodowania, czy coś. Da się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

A dlaczego nie udala sie na badania od razu po zdarzeniu?? Przeciez jest w stanie blogoslawionym moglo uderzenie zaszkodzic dla plodu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

Policja ma obowiązek wezwać karetkę pogotowia do ciężarnej uczestniczki kolizji, także wysil się trochę zanim...wkleisz link do \"Firmy zajmującej się odszkodowaniami\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

powinna udac się do lekarza a nie do ciebie co do odszkodowania to z oc sprawcy po zakończeniu leczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

w takich sprawach dobrze się poradzić jakiegoś prawnika, co robić i jak postępować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

Popieram w 100% mojego poprzednika. Zgadzam się w całości z jego wypowiedzią :)

Jeśli wierzysz, kiedy cię chwalą, musisz też poważnie podchodzić do tego, jak cię krytykują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org