niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

j.w

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

Kolejnej biedronki :)?

W przyszlych wyborach nie glosuje na Pana Chrzanowskiego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

Z lokalnymi produktami w normalnych cenach. Nie typu galeria ławeczka itp., tylko zwykły sklep z produktami od lokalsów. Np. przetwory, soki, owoce, warzywa, bimberek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

Ha ha bimberek! Nic z tego... towar robi się coraz bardziej ekskluzywny... Byłem na miodobraniu i potwierdzam, co tu napisane.... http://ciociagrazynka.piszecomysle.pl/2017/08/30/mioduszka/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

Ooooo, wielu sklepów brakuje !!! i wcale tu nie widzę zdziwienia, żeby był porządny sklep typu Piotr i Paweł, a nie kolejnych Biedronek, Lidlów itp. Myślę, że IKEA by się zdała - najbliższa w Warszawie, a w naszym regionie bzik !!!! No wiele brakuje, zamiast małych brudnych, zapyziałych sklepików.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

Hehe ...myślę, że sex shopu☺

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

sex shop na krótkiej chyba jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

drugi Kaufland bo za dużo bydła w jednym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

Na krótkiej słaby wybór jak nie za krótkie to za małe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

IKEA


--
Wesele na kasecie VHS lub Blu-ray? Nie masz jak odtworzyć? Przerób je na DVD!
http://fb.com/PrzegrywanieKasetVideoVHSnaDVDLomza/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

kerfura z dewocjonaliami czynnego całą dobę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

A skąd to pytanie? Zamierzasz wejść w jakąś franczyzę? Bo ja własnie też z koleżanką nad tym myślimy, ale zastanawiamy się między właśnie franczyzą a butikiem z autorskimi ubraniami. Ale właśnie powstaje najważniejsze pytanie czy to się sprzeda i czy się opłaca. CO do rzeczy formalnych mamy już wszystko przemyślane. Znalazłyśmy nawet świetną firmę spolka.org , od której można kupić gotową spółkę i nie zamęczać się papierologią, więc teraz zostało tylko podjęcie decyzji co otworzyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego sklepu brakuje w Łomży?

Jak na moje to brakuje bardzo dobrze zaopatrzonej apteki. Gdzie nie pójdziesz to słyszysz tylko \"nie ma\". A na zamówiony lek też trzeba czasem długo czekać. Sąsiad mówił, że miał ostatnio nawet problem z dostaniem syropu na kaszel, jakiegoś levopront. Czy tylko u nas się tak dzieje, czy to w całym kraju jest problem z aptekami? Aż mnie to bardzo mocno zaczyna ciekawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org