sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komunia świeta

Witam. Mam pytanie jeżeli dziecko chodzi do szkoły nr 4 na Kierzkowej czy Komunia św jest w parafii gdzie mieszkamy czy z klasą np w katedrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia świeta

to zalezy od pani gdzie pani chce.Moze isc z klasa lub w swojej parafi. Bo to pani musi zapisac dziecko sama tak jest w katedrze przynajmniej bo tez tam chodzi moje dziecko

mloda22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia świeta

jesli po nicku Cie zidentyfikuja, to dziecko komunie moze miec z glowy...sloneczko okraszone cyfra bestii...jesli to przypadek to zajebisty, a jesli celowe to...gratuluje ;)
w tym PiSdzim swiecie mozesz miec przewalone...

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia świeta

w parafii

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia świeta

To raczej indywidualny wybór, rodzice oceniają czy wolą żeby dziecko szło z klasą czy miało w parafii, do której przynależy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia świeta

a może wcale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia świeta

nie lepiej zapytać rodziców,nauczycieli czy też po prostu w parafii..? skąd my to mamy wiedzieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org