sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Papierosy -rynek w Łomży

Chciał bym przestrzec amatorów tych lewych papierosów ,bo potem zdychacie jak nieboskie stworzenia .W Białymstoku w BCO już z wami jest plaga .Te papierosy nie są ze wschodu ale robione przez mafie ,problem że niskim kosztem dodają azbest miedzy innymi z eternitu .To atakuje żeby było śmieszniej nie płuca ale narządy wewnętrzne ,przeważnie pierwsze objawy to stopniowa śniadość skóry ,chudnięcie ,potem jest rozsiew i już po takiej osobie.To nic nie boli na początku dopiero jak jest inwazja raka to ...Tak samo ten lewy alkohol jeszcze żeby to był bimber ale to tylko przedestylowany płyn do szyb.Zacznijcie myśleć ja rozumiem oszczędność ale jakim kosztem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierosy -rynek w Łomży

... a co powiesz o truciu Plaków mięsem ze stref zarażonych wirusem świńskiej grypy ASF ?
To rząd PiSuaru tak zadecydował i w tajemnicy, bo utajnił sprawę, nawet nie pozwala na umieszczenie na etykietach źródła pochodzenia takiego mięsa !
Kto chce, niech to żre ale ja chcę mieć wybór i świadomość tego co jem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierosy -rynek w Łomży

Sa 2 problemy ;-) na ch. azbest w fajkach a 2 azbest jest niepalny przeciez wiec jak bys zjaral tego trujacego fajka???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierosy -rynek w Łomży

a jak myślisz z czego jest robiony filterek,czemu tytoń nie bierze wilgoci .....Co do ASF to badania pokazują brak szkodliwości ,przede wszystkim padłe świnie są utylizowane .Nie wiem czy wiesz ale w Pl już prawie nie ma hodowli świń większość to import z Niemiec i holandi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierosy -rynek w Łomży

ADMIN !!!

CZY TO CO ROBI TU JUŻ KILKADZIESIĄT RAZY
Autor: Tak czy owak WIESŁAW NOWAK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01-09-17 12:26
, WKLEJAJĄC TEN SAM TEKST, TO NIE JEST SPAMOWANIE ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierosy -rynek w Łomży

... dziękuję za szybką reakcję na trolla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papierosy -rynek w Łomży

Ja pier... Następny minister zdrowia... zaraz będzie post o wódce

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org