piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ktokolwiek widział czeczena?

Ktokolwiek widział kiedyś w Łomży pracującego czeczena?
Ile dostają kasy za nic nierobienie ?
Źródło finansowania ? Miasto, Państwo, UE ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

widziałem,
zarabiał na swoja rodzinę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

Pewnie jakis frustrat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

Widziałem robi dzieci z polką a zasiłek bierze w Niemczech...polce daje 300zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

Swojego czasu pisano tutaj na tym portalu o Czeczence której jakiś popapraniec zdarł chustę zbluzgał i opluł jakieś rok czy pół roku czy rok później Czeczen dostał nożem na skejtparku.
Tak wygląda nasza polska gościnność??
Żeby było jasne. Nie jestem za przyjmowaniem uchodźców. Ale skoro już tu są to niech pracuję chodzą bezpiecznie po ulicach i posyłają dzieci do szkoły.

Tak to się zaczyna to naplują na Czeczenkę, Czeczen dostanie w zęby albo nożem,małego Czeczena gnębią w szkole dlatego że Czeczen a za parę lat w takiej biedronce czy w tesco będzie allachu akbar.

Takich będziemy mieli Czeczenów jak ich będziemy traktowali w naszym kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

Islam to stan umysłu jest bez znaczenia jak będziesz ich traktował

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-szokujace-zachowanie-muzulmanskich-dzieci-w-przedszkolu-udaw,nId,2431332

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

Assan 18, twoim spostrzeżeniom, że \"najpierw nasi naplują, a potem oni allachu akbar\", przeczy sytuacja na Zachodzie. tamte społeczeństwa panicznie boją się powiedzieć coś negatywnego o nachodźcach (dyktatura poprawności politycznej), nie mówiąc już o pluciu, czy agresji fizycznej.

I jak widać te dotychczasowe \"grzeczne\" zachowania tubylców nijak się nie przedkładają na \"grzeczne\" zachowania muzułmanów. Wręcz przeciwnie...
Trwa wojna światów i im szybciej stara Europa to zauważy, tym straty wśród rdzennych europejczyków będą mniejsze...

W takiej sytuacji, kiedy wróg chce cię zniszczyć, to walka z nim uprzejmościami i przepuszczanie go w drzwiach jest chyba dużym idiotyzmem?

lucyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

Nieproszony gość, gościnności wymaga ?
My ich nie zapraszaliśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

Eeeee mnie tam nic złego nie zrobili. A i czeczenki fajne dziewuszki są :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

:) Czeczeni są wśród nas już dłuższy czas, znacie ich osobiście???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktokolwiek widział czeczena?

A ja osobiście ich nie znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org