piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wynagrodzenie dla kancelarii?

Ile się płaci za skorzystanie z pomocy kancelarii https://radca-az.pl/kancelaria ? Chodzi tu o sprawę odszkodowania, które otrzymałam. Stwierdzam, że jest zaniżone. I co teraz? Co robić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynagrodzenie dla kancelarii?

Proszę udać się do kancelarii prawnej, podpisać pełnomocnictwo i koniecznie zakładać sprawę firmie ubezpieczeniowej. Warunki opłat ustalane są indywidualnie z prawnikiem, sugerowałbym procentową prowizję od wygranej.
pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynagrodzenie dla kancelarii?

Ebay trolla .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynagrodzenie dla kancelarii?

Podejdź do Anusewicza przy Sądzie nad notariuszem, on ponoć takimi sprawami się zajmuje o Odszkodowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynagrodzenie dla kancelarii?

Ile się płaci za skorzystanie z pomocy kancelarii http://radca-az.pl/kancelaria ? Chodzi tu o sprawę odszkodowania, które otrzymałam. Stwierdzam, że jest zaniżone. I co teraz? Co robić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynagrodzenie dla kancelarii?

troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynagrodzenie dla kancelarii?

gdzie moderator? czemu te koorwy zrobili se tu ogloszenia i promocje



do wypjerdolenia



zamykam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynagrodzenie dla kancelarii?

EuCO bierze kasę z dołu i tylko wtedy jak odzyska odszkodowanie, więc chyba lepiej z takiej oferty skorzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org