wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Anioł w...piekle.

W linku historia pani “Stanisławy Leszczyńskiej która przyjęła w obozie koncentracyjnym Oświęcim-Brzezinka ponad trzy tysiące porodów, nie miała ani jednego zakażenia połogowego, powikłań, pęknięcia, wypadków śmiertelnych wśród matek czy noworodków, co uznano za cud. Gdy na rozkaz Lagerarzta przedstawiła mu raport na ten temat, wpadł w gniew. Stwierdził, że to niemożliwe; że nawet najlepsze niemieckie kliniki nie mogą się poszczycić takimi wynikami. A jednak była to prawda...\"

https://youtu.be/vSnMfOPZ1aY?t=41s
proszę przyśpieszyć filmik jak komuś za wolno czyta lektor.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anioł w...piekle.

widzisz nikogo to nie obchodzi..............

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anioł w...piekle.

Bo reproduktorzy byli dobrzy a nie menele z pod budki z piwem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anioł w...piekle.

myślę ze wielu osobom które obejrzą ten film powininien wyświetlić się taki scenariusz że to każdy z nas mógl być tym dzieckiem które uratowała ta kobieta. Ona zdała się na łaskę boża i Bóg ją wysluchał . A my wszyscy którzy żyjemy laytowo mamy co jeść , Spimy spokojnie szczury i robactwo nie pełzją po nas powinniśmy podziękować Bogu ,że żyjemy w tak luksusowych czasach.Nieraz kiedy słyszę jak żle jest nam to pazury mi rosną. Trochę pokory . Ta kobieta zaufała Matce Bożej i wygrała, to co przeżyła uznała za służbę człowiekowi iBogu. Pamiętajcie jak trwoga to do Boga , A Pan Bog Was ciągle zaprasza l A Jezus mowi kochajcie moją Matkę ona wam pomoże!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anioł w...piekle.

kali55 nie bądż taki pewny walka ciągle trwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anioł w...piekle.

Usłyszany dzękuję Ci że jesteś! POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anioł w...piekle.

walteralf ładnie napisałaś takie podsumowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org