piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Za co mam płacić haracz na TVPis ? nie ma Opola, nie ma kabaretów , teraz i \"Jaka to melodia \" im przeszkadza .

Za co mam płacić haracz na TVPis ? nie ma Opola, nie ma kabaretów , teraz i \"Jaka to melodia \" im przeszkadza .

TVP 2 nie będzie w tym roku transmitować Mazurskiej Nocy Kabaretowej – informuje „Presserwis”. Impreza była obecna na antenie TVP2 od 1999 roku.

Podczas tegorocznej, 19. Mazurskiej Nocy Kabaretowej, która odbędzie się w sobotę 8 lipca w Mrągowie, wystąpią m.in. Ani Mru-Mru, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem i Jerzy Kryszak.
Dwójka relacjonowała Mazurską Noc Kabaretową od pierwszej edycji, zorganizowanej w 1999 roku.

To kolejna impreza kabaretowa, z której zrezygnowała TVP 2. W 2016 roku ówczesny dyrektor anteny Maciej Chmiel zdecydował, że antena nie będzie transmitować Płockiej Nocy Kabaretowej, pokazywanej w telewizji publicznej przez siedem poprzednich lat.

Koniec „Jaka to melodia”? Robert Janowski po prawie 20 latach odchodzi z TVP.
TVPis kończy współpracę z Robertem Janowskim - z ramówki zdejmują \"Jaka to melodia ?\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co mam płacić haracz na TVPis ? nie ma Opola, nie ma kabaretów , teraz i \\\"Jaka to melodia \\\" im przeszkadza .

... podobno mają wprowadzić transmisję mszy za Ojczyznę, prywatnych nawiedzeń Wawelu przez jarosława zbawiciela i miesięcznic smoleńskich w miejsce \" jakiej to melodii \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co mam płacić haracz na TVPis ? nie ma Opola, nie ma kabaretów , teraz i \\\"Jaka to melodia \\\" im przeszkadza .

to chyba jakiś śmiech na sali co mało pisowi jeszcze no tak trzeba tatuśia z Torunia wspierać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co mam płacić haracz na TVPis ? nie ma Opola, nie ma kabaretów , teraz i \\\"Jaka to melodia \\\" im przeszkadza .

Jak się nie podoba to się pakować wracać do swojego kraju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co mam płacić haracz na TVPis ? nie ma Opola, nie ma kabaretów , teraz i \\\"Jaka to melodia \\\" im przeszkadza .

PiSi synu, a kim ty jesteś, że będziesz decydował kto jest Polakiem a kto nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co mam płacić haracz na TVPis ? nie ma Opola, nie ma kabaretów , teraz i \\\"Jaka to melodia \\\" im przeszkadza .

On jest nikim ... więc nie zawracaj sobie nim głowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co mam płacić haracz na TVPis ? nie ma Opola, nie ma kabaretów , teraz i \\\"Jaka to melodia \\\" im przeszkadza .

Co do samej idei nie płacenia za tą propagandę to się zgodzę ale co do samych argumentów już nie radził bym więcej się zainteresować tematem o co poszło z opolem o co poszło z Janowskim.

Autorze tego tematu ty chyba jesteś chyba jednym z tych oszołomów blokujących Kaczyńskiemu możliwość pomodlenia się nad grobem brata w Krakowie.
Czy zakłócanie modlitwy na miesięcznicy.

Ja pierdole takich obrońców demokracji. Dla mnie to są obrońcy koryt stanowisk tudzież esbeckich przywileji.

Dla mnie to jest anarchia tych ludzi powinno się dawno pozamykać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org