piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ulotkarze-Syfiarze

Witam Państwa
Czy ktoś może zna sposób na nachalnych ulotkarzy i niechciane śmieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

To zależy jak na to patrzeć,ulotkarze mają daną pracę do wykonania,ktoś im płaci i wymaga.Ja nie linczowałbym od razu tych co roznoszą,w wielu blokach ludzie mają specjalne wieszaki i skrzynki na ulotki.Raczej powinna tym zająć się spółdzielnia i zrobić coś co ograniczy śmiecenie ulotkami.
Chociaż i ci którzy roznoszą nie zawsze przykładają się do tego i często tez może dlatego zostaje taki bałagan.
Moje zdanie to spółdzielnie powinny coś wymyślić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

no i przy okazji rozpieprzają zamki w drzwiach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

Nie mam ochoty codziennie co chwilę odbierać domofonu i słyszeć \"GAZETKI\" to po pierwsze,a po drugie nie mam zamiaru przebierać w tych śmieciach z ****** firm i szukać swoich korespondencji a naklejka z podziękowaniami,że nie chcę tego nie przetrwała dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

Trzeba napisać na skrzynce do listów że nie wrzucać ulotek bo łeb ukręce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

Sama sobie ukręć,praca jak każda inna lepiej jak małolaci roznoszą gazetki niż mieli by ciebie okraść.Ale można było by coś z tym zaśmieceniem zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

Niech zarabiają, ale z poszanowaniem tych którzy nie życzą sobie śmieci w skrzynkach. Naklejki niewiele dają, ulotkarze mają je gdzieś. Dodatkowo potwierdzam to co ktoś napisał powyżej, jak im nikt nie otwiera to grzebią sami w zamkach uszkadzając je.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

Na każdej klatce powinna być ogólnodostępna skrzynka z nr.ilości mieszkań.
I tyle ulotek,dokładnie w tej skrzynce powinien zostawiać ulotkarz.
Ale to nie realne. Im płaci się od sztuki,chyba. Sądząc po ilości makulatury na klatkach.
Czytałem,że gdzieś w Polsce zabrano wszystkie ulotki kilku ulotkarzom a następnie zawieziono je do zleeniodawcy,twierdząc,że wszystkie one pozostawione zostały pod jednym adresem.
I uspokoiło się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

No właśnie firmy płacą od sztuki i czasami również dodatkowo za to że ulotka będzie pod drzwiami np,lub na klamce.Wiecie chyba najlepsze rozwiązanie zebrać masę tych ulotek i zawieźć z powrotem do firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

Od dnia dzisiejszego wszystko rejestruje i dokumentuje,bo to już jest totalne przegięcie.Nie życzę sobie nękania codziennie po parę razy i późniejszego szukania korespondencji w natłoku śmieci!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulotkarze-Syfiarze

Zamiast produkować się na tym forum nie prościej było by zgłosić to do spółdzielni?
Spółdzielnia bierze kasę za porządek na klatkach.
A co do ulotkarzy to ludzie chcą zarobić na chleb i kombinują jak to w pracy. Mi osobiście oni nie przeszkadzają moja mama czyta te ulotki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org