piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie zrobić wesele?

Pytanie do osób, które w ostatnim czasie organizowały bądź organizują swoje wesela :) Którą salę polecacie? Obecnie interesuje mnie najbardziej Ryś, Via Baltica i Anielskie Wzgórza. Sugerując się jedynie wyglądem te przypadły mi najbardziej do gustu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

Concordi jest bardzo fajnie

Księżniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

Również zainteresował mnie Ryś ale słabo nas potraktowano na oglądaniu sali, zupełny brak zainteresowania klientem, w sumie nic się nie dowiedzieliśmy, słyszałam także różne opinie o tym co się dzieje na zapleczu, ale to nie są sprawdzone przeze mnie informacje.
O Via Baltica także nie usłyszałam dobrej opinii, mało jedzenia i jakieś przygody na poprawinach się zdarzały.
Anielskiego Wzgórza nie odwiedziłam i nie interesowałam się nim za wiele.
Jeśli mam cos polecać to Jędrusiowa Zagroda (smaczne jedzenie w odpowiedniej ilości, ładne otoczenie, ładna sala, przeciętna cena), Kryształowy Dwór (spoko jedzenie i jego ilość, ładne otoczenie choć teraz w budowie, profesjonalne podejście do klienta). Jeśli nie zależy CI na bliskości Łomży to także Parkowa (wyremontowana sala, niedrogo, pyszne jedzenie, ładne wnętrze ale brak ogródka), Mały Płock oraz wiele dobrego słyszałam o Gościńcu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

Żabkaaaaa, o Concordii też słyszałam, że fajna sala z tym że dosyć mała. Znajoma była na weselu na 150 osób i było ciasnawo.
MKA o jakim Gościńcu mówisz? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

jedrusiwa zagroda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

jedrusiowa zagroda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

Zdecydowanie polecam Via Baltica tylko z tym że wesele nie może być za duże ale tak do 180 osób to naprawdę tam warto, chyba że przez pół roku aż tak się tam zmieniło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

Ola368, Domowy Gościniec w Kisielnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

Moi znajomi na wesele mieli problem z salą i zdecydowali się na wynajem namiotu w: http://luxury-tent.pl/. Muszę przyznać, że piękny, w niczym nie przypominał dawnych namiotów weselnych. Do tego z wystrojem i ogrzewaniem. Pierwszy raz byłem na ślubie na łonie natury, ale impreza była wyjątkowo udana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

Polecam Jędrusiową Zagrodę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?


Jestem ciekaw gdzie organizujecie swój ślub lub imprezę firmową. Ja znalazłem bardzo fajne miejsce wesele Radom. Mają duży podjazd, świetnie udekorowane sale i możliwość spania na miejscu co jest dla mnie bardzo ważne. Jest to hotel 3 gwiazdkowy z bardzo fajnym zapleczem. Interesuje mnie czy ktoś miał tam ślub i może powiedzieć o całej organizacji lub np. jakąś imprezę firmową. Jedzenie jest bardzo dobre bo byłem na obiedzie i wszystko smaczne i ładnie podane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

Najlepiej we Florencji. To jest naprawdę wspaniałe miasto. Kocham je!
___________________________
Prace licencjackie i magisterskie w Krakowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie zrobić wesele?

Ja tam wolę Malbork. Jest tam romantycznie i pięknie!!
__________________________
http://pisaniepracmagisterskichgdansk.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org