sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studia podyplomowe

Czy studiowanie podyplomowe stały się dziś tyko modne, czy są rzeczywiście potrzebne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia podyplomowe

I modne i czasami potrzebne. Wiele osób w ten sposób przekwalifikowuje się, żeby dostać lepszą pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia podyplomowe

No właśnie. Myślę też, że nie raz pracodawcy płacą pracownikom za studia podyplomowe w kierunkach, które są firmie potrzebne. Moja koleżanka wybrała sobie np bardzo ciekawe studia poświęcone integracji sensorycznej , rozwijające jej pedagogiczne wykształcenie : http://ckp-lodz.pl/studia/166/WZ%20Wodzis%C5%82aw%20%C5%9Al%C4%85ski/content/integracja-sensoryczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia podyplomowe

Dzięki za podpowiedź. Mam rodzinę w Łodzi i też znalazłam w Centrum Kształcenia Podyplomowego dla siebie ciekawy kierunek informatyka studia podyplomowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia podyplomowe

Oczywiście, że to moda. Przecież jeśli chciałoby się zdobyć wiedzę na temat jakiejś dziedziny, to wcale nie trzeba poświęcać na to tyle czasu. Większość osób traktuje studia podyplomowe jako kolejny wpis w CV, a prawda jest taka, że pracodawców głównie interesuje doświadczenie i umiejętności osoby, a nie jej edukacja. Przecież jeśli chcecie się nauczyć czegos wartościowego, to najlepszym rozwiązaniem bedą kursy takie jak http://kdkinfo.pl/szkolenia/intrastat-2017-nowe-rozporzadzenia-i-nowa-instrukcja-wypelniania-zgloszen-intrastat/, które trwają jeden dzień, a zdobywa się na nich ogrom wiedzy, która jest przede wszystkim przydatna. Zastanówcie się, czy naprawdę chcecie zdobyć istotną wiedzę i jeśli tak, to wiecie już, jakie rozwiązanie wybrać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org