piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak sobie radzicie z niedoczasem?

Pytam, bo sama mam z tym ostatnio ogromny problem. Z niczym nie mogę zdążyć, ciągle się spieszę i jestem zmęczona.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzicie z niedoczasem?

najlepiej usiąść i na spokojnie wszystko zorganizować, sprawy najważniejsze/priorytetowe jako pierwsze (idealnie jak jeszcze możemy założyć ile czasu możemy na to poświecić). I tak stopniowo od najważniejszych do błachych. Za pierwszy razem może i nie wyjdzie w całości lub części. Ale konsekwencją można osiągnąć dobry \"wynik\" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzicie z niedoczasem?

Na początek proponuję Ci przeczytać taki artykuł. Dowiesz się z niego bardzo wiele. Potem zidentyfikuj tych \"złodziei\" u siebie, załóż sobie cele i wyznacz terminy ich realizacji. Wszystko spisuj w kalendarzu i dokładnie planuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzicie z niedoczasem?

Jak masz czas pisać i zadawac debilne pytania na forum 4lomza to albo jesteś ciamajda i nie umiesz nic zorganizowac to.....
Selekcja naturalna :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzicie z niedoczasem?

Też ciągle cierpiałem na brak czasu. U mnie akurat chodzi o biznes. Nie starczało mi doby na to by wszystko zrobić. Ale nauczyłem się delegować zadania. Prowadzę e-sklep i na początku sam zajmowałem się całym oprogramowaniem, administracją IT. W końcu zdecydowałem się na podjęcie współpracy z ITCenter http://itcenter.pl/oferta/zarzadzanie-systemem-informatycznym/ i nie żałuje, mam więcej czasu na pozyskiwanie klientów a przez to też więcej czasu dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzicie z niedoczasem?

Jak się jest dorosłym człowiekiem to na wszystko brakuje czasu. Zwolnij.

tomek1987

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzicie z niedoczasem?

tomek1987 napisał(a):

> Jak się jest dorosłym człowiekiem to na wszystko brakuje
> czasu. Zwolnij.
>

Ehh jakby to było takie proste, fakt jest takie że jak się jest w ciągłym biegu to w pewnym momencie robi się straszy chaos, wtedy warto dać sobie chociaż takie 30min żeby usiąść i bez stresu porobić jedno wielkie nic potem zastanowić się szybko co jest ważne a co mniej i zacząć znowu codzienny bieg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org