sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
2 kino

Czy wiadomo coś o 2 kinie, które miało być w galerii Veneda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

a to już w Millenium wszystkie bilety wyprzedane ?
takie tłumy tam walą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

W Venedzie podobno za darmo będą nowości wyświetlane. Bilety trzeba będzie kupować tylko na stare filmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

a po co one komu?



--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

W venedzie nie będzie żadnego kina bo niema pozwolenia. Temat na forum był poruszany milion razy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

jakie pozwolenie i na co potrzebne ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

Miasto podobno nie dało pozwolenia na otwarcie drugiego kina bo po co dwa? Millenium było w tym czasie w remoncie. Jedno nam wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

Bo siedzieć po ciemku jest niezdrowo i to migotanie na oczy szkodzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

re:Autor: jaro456

tak jak myślałem, BZDURY pleciesz :))))) nie wprowadzaj ludzi w błąd !
jak nie wiesz, nie pisz głupot !
a jak sobie przypominam, nie pierwszy to już raz tak się wypowiadasz o \"kinie w Venedzie \"

synku, KINO to działalność gospodarcza a w RP jest wolność gospodarcza - miasto nie wydaje pozwoleń na takie rzeczy !!!!!

wg mnie, jak im to będzie się opłacać, ( a to sobie policzą już ich specjaliści )
to niech otwierają jak najszybciej, od przybytku głowa nie boli .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

Tak wypowiadałem się już na ten w jakimś temacie o drugim kinie, których było z 15. Mamy jedno więc wystarczy, a ludzie chcą więcej i więcej, a z tego jednego nie korzystają. To idź do ratusza i zapytaj czy możesz otworzyć kino. Zobaczymy co ci odpowiedzą. Ja jestem w 90% pewny, że miasto ma w tym temacie dużo do powiedzenia. Może jesteś starszy, a może nie, ale twoim \"synkiem\" nie jestem więc tak nie pisz. Tak czy siak kina w venedzie nie będzie i to już jest pewne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

W Ostrołęce w 2014 roku prezydent podpisywał pozwolenie na budowę kina więc jednak coś w tym jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

Moim zdaniem to powinny być dwa kina bo jak się żarówka w projektorze przepali to klapa a tak to ludzie w drugim kinie Smoleńsk obejrzą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

Miasto, czy jakakolwiek inna instytucja ma gowno do powiedzenia w sprawie otwarcia kina, jak inwestor spełni wszelkie wymagania wg prawa budowlanego, ppoż i inne przy odbiorze obiektu przez nadzór budowlany.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd !

Jak masz kasę, nie potrzebne są żadne pozwolenia, licencje ect. ( oprócz oczywiście budowlanych )
- to nikt ci nie musi wyrażać zgody na otwarcie własnego kina, teatru czy też opery!
W przypadku Venedy w grę raczej wchodzi adaptacja i przebudowa / remont w środku obiektu - zmiana przeznaczenia części powierzchni użytkowej - ( jeżeli tak, to też wymagane pozwolenia budowlane, ale bez wielkiej \"łachy\", dobry projekt, architekt i nie ma problemu dla inwestora)

lub nadbudowa;( osobiście myślę, że nie o tą opcję chodzi ) wymagane pozwolenie na budowę , tu trochę trudniej.

W każdym przypadku, tak poważny inwestor jak firma Echo Investment, już na etapie planów, na pewno uwzględnił techniczną możliwość przebudowy lub rozbudowy i zapewnił sobie warunki do ewentualnego powstania kinowego multipleksu.

A czy powstanie ? Zależy tylko od inwestora, jego oceny rynku, biznesplanu, rentowności przedsięwzięcia i koncepcji na biznes .

PS: infantylne rozumowanie forumowego \"eksperta\" :))
masz jeden czy dwa sklepy tej samej branży lub bary, pizzerie, kebaby - to już trzeci, czwarty ... są niepotrzebne :))))
... a co cię głowa boli od przybytku, konkurencji nie chcesz , monopol ci się marzy, czy personalnie jesteś powiązany z Millenium, że martwisz się, aż tak o frekwencję w tym kinie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

W tesko miało powstać ale na razie chyba się powstrzymają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

Dowiadywałam się i mówią że nie będzie bo tam za dużo śmierdzi.( może ryby)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2 kino

... a repertuar wam odpowiada ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org