poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Witam
Czy ktoś może posiada płytę gazową firmy Solgaz?
http://solgaz.eu/plyty-gazowe/?plyta=4+1
Poszukuje opinii na temat tego produktu, ewentualnie możliwości obejrzenia. Zastanawiam się nad kupnem, a informacje na forach są dość skrajne jedni bardzo chwalą a inni ostrzegają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Imię (nazwa) użytkownika: Grzaski
Posty: 1
Imię: Grzegorz
E-mail: grzeslem84@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Nie reklamuje poszukuje opinii użytkowników na temat tych płyt. Jeśli poszukasz w necie zobaczysz że opinie są bardzo skrajne, jedni chwalą inni odradzają.
Zastanawiam się nad kupnem takiej płyty i tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Witam!
Skusiłam się i kupiłam to cacko. Użytkuję 6 miesięcy i uważam, że to jest totalna porażka. W przeciwieństwie do elektrycznej tutaj nagrzewa się cała powierzchnia płyty nie tylko pola grzejne. Bardzo trudno doszorować powierzchnię, która łatwo się przypala. Jedyny plus to oszczędność gazu. W tym okresie była dwa razy serwisowana- uszkodzony sterownik. Palniki się zacinają i nie wiadomo, kiedy zamiast ,,1\" działa ,, 9\". Odradzam zakup płyty, która nie należy do najtańszych.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Pliz :)

Imię (nazwa) użytkownika: maryla640
Posty: 1
Imię: Marianna Marcińczyk
E-mail: maryla640@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Mam i jest OK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

A mógłbyś napisac coś więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Jestem pracownikiem tej firmy.

Żeby nie robić reklamy na forum zapraszam pod maila: biuro@solgaz.eu, telefon: 515-020-420 lub do sklepu gdzie zobaczysz to na żywo:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1XDp6_jP-_aIXG3-PMlKaWiTbxl4&ll=50.785099020004196%2C22.31420579843757&z=6

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Kupiliśmy 3+1. Jest oszczędna. Był u mnie człowiek ,oglądał to cacko. Nie podobało mu się , że woda gotuje się długo na herbatę. Ja używam czajnika el. trzeba się przyzwyczaić do wybuchu małego płomienia podczas uruchamiania. Jest bezpieczna, gdy duży palnik jest na maxa, to po godzinie sama się wyłącza. Czyszczenie taką skrobaczką żyletkową plus płyn. Zakupiłem też zasilanie awaryjne, które starcza na 6 godzin gotowania. Teraz gdy bym kupował , to tę większą. Jesteśmy z Żoną zadowoleni. Raz awaria sterownika , wymieniono bardzo szybko na taki sam , ale z zegarem i jest ok. Polecam sprzęt. Aha szafka pod płytę musi mieć więcej pod spodem płyty ok 11cm. Niżej szuflady dwie na gary i z boku mała na noże. Polecam . Ceny są takie same w całym kraju. Odsyłam na forum , tam są foty zabudów u użytkowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

http://www.wykop.pl/ramka/3539087/obszerna-opinia-uzytkownika-plyty-solgaz/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

No i wszystko na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Mieszkam we Lwowie i wcześniej byłem nieostrożny i kupiłem powierzchnię gazową (INNOWA STANDART) od oficjalnego dealera zakładu na Ukrainie. W momencie zakupu zapłaciłem około 900 $. Od tego czasu mam tylko jedynie problemy. Po 1 roku pracy przestały działać 2 palniki, padły świece żarowe. Dealer przestał działać z powodu wojny. Skontaktowałem się z serwisem fabryki i powiedziano mi, że gwarancja obowiązuje tylko na terenie Polski! Zaproponowano mi wysłanie produktu do Polski w celu naprawy. Koszty przesyłki są dla mnie za wysokie. Poza tym jak wytrzymać miesiąc bez kuchenki? Poprosiłem o przysłanie mi 2 świec do samodzielnej wymiany, pod warunkiem, że w przyszłości zrezygnuję z gwarancji. Zaproponowano mi zakup za 200 zł. za 1 sztukę. Teraz zdecyduj, czy warto go kupić, aby za rok mieć problemy na głowie. Producent, który nie jest odpowiedzialny za swój produkt, musi zbankrutować.

brevol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solgaz - płyty gazowe bez płomieni

Mieszkam we Lwowie i wcześniej byłem nieostrożny i kupiłem powierzchnię gazową (INNOWA STANDART) od oficjalnego dealera zakładu na Ukrainie. W momencie zakupu zapłaciłem około 900 $. Od tego czasu mam tylko jedynie problemy. Po 1 roku pracy przestały działać 2 palniki, padły świece żarowe. Dealer przestał działać z powodu wojny. Skontaktowałem się z serwisem fabryki i powiedziano mi, że gwarancja obowiązuje tylko na terenie Polski! Zaproponowano mi wysłanie produktu do Polski w celu naprawy. Koszty przesyłki są dla mnie za wysokie. Poza tym jak wytrzymać miesiąc bez kuchenki? Poprosiłem o przysłanie mi 2 świec do samodzielnej wymiany, pod warunkiem, że w przyszłości zrezygnuję z gwarancji. Zaproponowano mi zakup za 200 zł. za 1 sztukę. Teraz zdecyduj, czy warto go kupić, aby za rok mieć problemy na głowie. Producent, który nie jest odpowiedzialny za swój produkt, musi zbankrutować.andol napisał(a):

> No i wszystko na ten temat

brevol

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org