poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

Ciekawostka jaka w ostatnim miesiącu dzieje się w SP nr 5 to zamknięcie głównych drzwi wejściowych do szkoły a chodzenie rodziców prowadzających dzieci przez szatnię szkoły a później o zgrozo horror przez schody prowadzące do szkoły o szerokości 65cm ( na jedną osobę) i tak na powrocie po odprowadzeniu dzieci powrót tą samą drogą.
Oczywiście władze szkoły nic do tego nie mają rodzice z rana stoją w korkach na wejściu na schody i na powrocie.
Taka paranoja komunikacyjna tylko w SP nr 5 i za co Pani Dyrektor otrzymała od Marszałka List Gratulacyjny chyba za głupotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

trzeba dzieciom dobry przykład dawać i szczupłym być, po co otyli mają do szkoły wchodzić..?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

A ja się chciałem zapytać czy w budynku szkoły prywatna firma może prowadzić odpłatnie dodatkowe zajęcia i jakimi kryteriami kierowano się przy wyborze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

Tzn zajęcia za które muszą płacić rodzice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

Gęsiego,gęsiego trzeba chodzić. Jak główne drzwi były otwarte to rodzice skarżyli że zimno leci! Tak że aby do maja trzeba poczekać a drzwi główne będą na oścież otwarte.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

A co Ci na to dyrektorka powiedziała?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

bek00 określ się bardziej co masz na mysli? Moje dziecko korzysta z tych zajęć chetnie odpowiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

słuchaj nie bardzo pojmuje czemu się pytasz za pośrednictwem tego forum. UDAJ SIE DO DYREKTORKI I BEZPOŚREDNI ZADAJ TO PYTANIE. ZACHOWUJESZ SIE JAK UJADAJĄCY KUNDEL BEZ KRZTY ODWAGI I HONORU.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

Widać, że nie wielu osobom to przeszkadza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

Ew789 to pytanie ogólne czy w ogóle można tak? Nie koniecznie chodzi o tą szkołę ale jak wiesz to powiedz. Czy z punktu prawnego tak można?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

I nie bądźcie tacy tu elektryczni . To tylko pytanie ogólne po co te wyzwiska Łotrze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

Bek00 z punktu widzenia prawnego jest to zgodne z prawem bo z tego co wiem firma ma umowe ze szkola i płaci za wynajem sali. Chyba nie o to ci chodziło tylko coś jest na rzeczy - czuje ze konkurencję coś boli. Zajecia dodatkowe sa rozne i moje dzieci chodza i jestem zadowolona. Jak pytasz o kryteria to ci napisze ,kierowalismy się osoba nauczyciela zajęcia sa ciekawe, dzieci chodzą chętnie i odrazu są wyniki. Zajmijcie się swoim życiem i nie szukajcie dziury bo los potrafi być przewrotny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

Z tego co pamięta,m to nikt nie zmusza rodziców do posyłania dzieci na zajęcia dodatkowe płatne. Mnie rodzice pytali czy chciałabym chodzić na takie zajęcia , a ja żę miałam pęd ku mądrości, to bardzo chciałam i chodziłam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Podstawowa nr 5 i brak zasad BHP i PPOŻ

Ew a to ostatnie zdanie to groźba jakaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org