sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
miasta dają krocie

na Money czytam że miasta dają krocie żeby ściągnąć pracowników a nasi urzędnicy wydają krocie aby z ŁOMŻY wyjechali (dotacja 7,5 tys z urzędu pracy). Rozumiem że to pewnie program rządowy z którego można skorzystać ale nasi (?) urzędnicy gorliwie wykonają każdą głupotę nawet ze szkodą dla miasta aby piastować urząd

jan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

A co chciałeś za 2000 brutto zatrzymać młodych ludzi. Przecież to tylko na żarcie z dyskontu starczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

Masz rację - pomysła mają takiego ,że jak myślący młodzi wyjadą to zostaną sami
starzy i kościółek , to potem będą mieli Łomżę w ajencji i co z Sadowej wyjdzie to
nikt się nie sprzeciwi. .tylko był już taki ( urban ) co to stwierdził ,że rząd sam się
wyżywi , i co z tego rządu zostało sami wiecie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

Up czy da ludziom pracę czy nie da swoje weźmie,praca od poniedziałku do piątku,premia to jest to a bezrobotny niema nic,a sory ma pusto w kieszeni,ostatnio byłem na podpis i pewna pani u której podpisywałem listę palilła fajka przed budynkiem,wiedziała że ja do niej bo się przywitałem,przyszła po 20 minutach,w tyłku mają czy się podejmie pracę czy nie bo oni nie pomogą jeśli się nie znajdzie pracy samemu,urzędas to urzędas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

W Łomży jest praca w większości z dofinansowaniem bo wtedy pracownik prawie
NIC albo niewiele kosztuje chlebodawcę , i zamiast taki model zatrudniania zwal-
czać to jest on PROMOWANY i ma się znakomicie ,zamiast zmierzać do demokracji
zmierzamy w kierunku niewolnictwa , gorszego niż kiedyś było , bo mimo wszystko
właściciel jak kupił pracownika to dbał o niego , aby mu przynosił jak najdłużej
zysk , a dzisiaj jak dostanie za darmo , po znajomości to chce go jak najbardziej
wyeksploatować , bo ma na to tylko parę lat i po skończonym dofinansowaniu zwalnia
go, tak jak niepotrzebną rzecz .I tak będzie do czasu aż pracownik nie otrzyma tych
pieniędzy do własnej ręki ...
Myślę ,że to się nie zmieni , w Polsce może nigdy bo ta wielka rzesza fachowców
zajmująca się dofinansowaniami straciłaby dochody, a na to ze względu na niskie
pobudki , chciwość , wielkie wybujałe ambicje, brak współczucia i zrozumienia dru-
giego człowieka oni nie mogą sobie pozwolić , a poza tym nie mogą, te ich kurze
umysły tego zrozumieć , bo jest takie stare przysłowie że - syty głodnego nie zrozumie-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

ja wyjechalem i nic nie dostalem :). Nie jest to tak latwo dostac, jak wam sie wydaje.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

nie dostalem bo jest warunek - musisz sziedzie 3 miechy w pup jako bezrobotny

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

z forum:

Witam,
Też chciałabym skorzystać z takiego bonu. Niestety zadzwonilam do pup-u i pani mi powiedziala, że taki bon mieli tylko jeden i już został wykorzystany.
Czy może mi ktoś poradzić czy mogę coś jeszcze zrobić aby go uzyskać, bo to chyba jest śmieszne, że jedna osoba mogła tylko z tego skorzystać.

tak daja:)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

Najważniejsze musisz mieć znajomości ...Ja z perspektywy czasu też żałuję ,że
wróciłem do tego Kraju , bo moi kuzyni którzy zostali mają się znakomicie , pod
każdym względem , społecznym , finansowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

gdzies tam kiedys mówiono ze urząd pracy załatwił prace ;-)

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miasta dają krocie

Masz rację u nas prace ZAŁATWIAJA nie widzą w tym niż złego a powinni pośredniczyć..
to w/g fachowców to samo... a Wy jak myślicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org