piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga na firmę Aldis!!!!

Uwaga bo gościu nie dość że oszukuję przy wypłacie i daje mniej niż się z nim ugadujesz to jeszcze zamiast spokojnie się pożegnać i podziękować mówi że ktoś się nigdy danej pracy nie nauczy, pracowałem tylko tydzień!!. Więc jeśli nie jesteś idealnym pracownikiem nawet tam nie startuj. Czym było spowodowane takie zachowanie? Bo podczas zwolnienia chciałem od razu się rozliczyć, zaproponował następny tydzień gdy poszedłem oszukał mnie na 100pln!! A na dodatek daje jakąś śmieszną umowę o dzieło.

NIE POLECAM!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę Aldis!!!!

A właściciel tego Holdingu to kto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę Aldis!!!!

A jakie to ma znaczenie? Umieściłem post z nazwą firmy i informacjami którymi chciałem się podzielić, więc chyba to powinno wystarczyć. Nie trzeba rzucać nazwiskami na forum ogólnodostępnym, ale jeśli ktoś chce wnikać w większe szczegóły na temat firmy to polecam www.google.pl

Pozdrowienia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org