wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kamera Sportowa Hykker Biedronka

Witam
Pytam z czystej ciekawości, czy jest ktoś w Łomży komu udało się kupić kamerę sportową firmy Hykker za 32.25 zł która jest w aktualnej gazetce od 02.01 do 28.01. Ponieważ dziwnym zbiegiem okoliczności we wszystkich sklepach brak tego towaru jak i w sumie kliku innych z bieżącej gazetki.
Pytanie kieruje do klientów nie do pracowników którzy podejrzewam kamerki mają. :)
Z góry dzięki za odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera Sportowa Hykker Biedronka

Chyba nikomu :)

--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera Sportowa Hykker Biedronka

Prawdopodobnie przechwytują towar i puszczają na allegro...

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera Sportowa Hykker Biedronka

Tych Kamer nie było w ogóle w sklepach w Łomży.
Też byłem w każdej Biedronce i nawet w Stawiskach. Pytałem w każdym sklepie pracowników i kierowników czy w ogóle były, odpowiadano Mi że nie, nic takiego nie przyjechało.
To samo dotyczy Pendrive 8GB. W 8 Biedronkach nic.
Póki co to jedna wielka ściema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera Sportowa Hykker Biedronka

Kamera sportowa za 32.25 pln przecież to taniej niż karta pamięci do niej. Można jeszcze być tak naiwnym żeby to kupić ? Za tę kwotę kup lepiej kalkulator, prawdopodobnie nagrasz nim lepszy materiał niż tą kamerą :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera Sportowa Hykker Biedronka

Serio ? Patrz a myślałem że po zakupie otworzę firmę i będę nagrywał wesela za pieniądze. Teraz czekam na komentarz w stylu \" Stary ta kamera ta gówno moja babcia taka dostała na 83 urodziny i nagrywała drogę do kościoła, jednym słowem tragedia!!! kupiliśmy jej GoPro teraz jest wypas także Ty tez kupuj będziesz widział u psa kleszcze z kilometra !! \"
Wszystko ok tylko jak tu ma się kwota 32.25 pln do 500-1500 zl ?
Najlepsze że nie spytałeś w jakich głównie celach będzie wykorzystywana , czy prze ze mnie ? a może przez dziecko do zabawy na sankach lub rowerze ale werdykt został już wydany ? Jakie to Typowe...
Ale nie zmienia to faktu że nie było , nie ma i pewnie nie będzie tego towaru w żadnej biedronie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera Sportowa Hykker Biedronka

Półśrodki prowadzą do ćwierć efektów. Ale skoro lubisz .... szukaj i kup. Daj potem dziecku i powiedz że ma kamerę sportową :O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera Sportowa Hykker Biedronka

Poza tym napisałeś że pytasz z ciekawości - to z ciekawości czy będzie jednak wykorzystywana na tych sankach. Typ pyta \"tak z czystej ciekawości\" bo kwas przyznać, że kamery z Biedronki szuka - krezus :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera Sportowa Hykker Biedronka

Stary ta kamera ta gówno moja babcia taka dostała na 83 urodziny i nagrywała drogę do kościoła, jednym słowem tragedia!!! kupiliśmy jej GoPro teraz jest wypas także Ty tez kupuj będziesz widział u psa kleszcze z kilometra !!

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamera Sportowa Hykker Biedronka

kiepska...


groty do lutownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org