wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaginął pies - czarny Labrador

Pies uciekł wystraszony fajerwerkami w noc Sylwestrową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

Tutaj jest jakiś http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=754470&t=754470

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Zaginął pies - czarny Labrador

Nie... tam piszą rudy, a mój był czarny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

Cywilizowany świat rezygnuje już z tej kołtuńskiej rozrywki a w Polsce, jak zwykle, wszystko odwrotnie. Nie mówię o profesjonalnych pokazach fajerwerków w reprezentacyjnych dużych miastach ale strzelanie w każdej pipidówie (jak Łomża) uważam za skrajną głupotę. Na szczęście zdarzają się też mądrzy prezydenci i rezygnują coraz częściej z tej chamskiej rozrywki. Mam nadzieję, że za rok i Łomża dołączy do tego grona. Może i ludzie zmądrzeją i przestaną strzelać 3 dni przed i 3 dni po, może za kilka lat w ogóle..... e, co ja gadam.
Szkoda tylko tych biednych zwierzaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

Dobrze \"gadasz\".
Fajerwerki to objaw wiejskości. I znikną niebawem.
I rzeczywiście szkoda jeno zwierząt, o wiele mądrzejszych, niż te małolaty z petardami po 0,50 PLN.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

Pewnie zaraz mnie zjedziecie...ale Sylwester jest raz w roku i uważam że fajerwerki są jedną z atrakcji.Wszędzie tak jest.Jeśli chodzi o zwierzaki,to jak najbardziej je uwielbiam i pomagam im jak mogę(dokarmiam,wspomagam schroniska).Sama mam w domu psiaka.I uważam że jak dobrze się o to zadba,to pies wcale nie przeżywa jakiejś tam traumy z powodu jakiejś petardy.Także drodzy właściciele zwierzaków:na czas strzelania,odstawcie kieliszki a weźcie pod uwagę swoje czworonogi żeby nie były same w tym czasie i wszystko będzie dobrze :)
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.Więcej życzliwości,mniej złości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

Poszukuję pieska owczarka niemieckiego, rudy, podpalany. Uciekł z posesji w okolicach ulicy Rybaki. Może ktoś widział. Proszę o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Zaginął pies - czarny Labrador

Wszyscy macie trochę racji ale do rzeczy, pies zaginął na osiedlu Maria.
Jest niegroźny i bardzo przyjazny. Posiada znak szczególny, znalazca zorientuje się na pewno o co chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

https://www.olx.pl/oferta/znaleziono-psa-owczarka-niemieckiego-CID103-IDjwlaH.html#678650ceec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Zaginął pies - czarny Labrador

To nie ten (czarny).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

Strzelali przed i strzelają po Sylwestrze, patologia. Podobno kara za wystrzelenie petardy wynosi 500 złotych. Oj gdyby tak policja ukarała dla przykładu kilku idiotów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

Szkoda tych psiaków co wystraszone hukiem uciekają, często nie mogąc znaleźć drogi powrotnej do domu.Mój pies na szczęście się nie boi, zadrze łeb do góry i sam się przygląda na fajerwerki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

~Konwalia~, argument \"Sylwester jest raz w roku i uważam że fajerwerki są jedną z atrakcji.Wszędzie tak jest.\" jest żadnym argumentem. Dziwię się, że pisze to osoba \"jak najbardziej uwielbiająca zwierzaki\". Twój pies znosi hałasy sylwestrowe dobrze, a inne zwierzaki przyprawia to o stan przedzawałowy. Niestety, wonny kwiatuszku, podzielam w pełni zdanie Kede. Dobrze wiedzieć, że oprócz mnie są w Łomży ludzie, którzy myślą nie tylko o sobie, a poza tym uważają fajerwerki za przaśną rozrywkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Zaginął pies - czarny Labrador

Ludzie... jeżeli rzeczywiście macie choć trochę dobrej woli to przestańcie się nawzajem obrzucać błotem i wyjdźcie na spacer. Może koło Twojego domu kręci się głodny czarny pies!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Zaginął pies - czarny Labrador - ponawiam

Nadal poszukujemy uczciwego znalazcę naszego pieska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

JanuszS proszę o kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

Wczoraj piesek się odnalazł. Wycieńczony, ledwie żywy ale już doszedł do siebie.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie oraz pomoc.
Przy okazji chciałbym apelować do wszystkich aby nie przechodzili obojętnie obok konającego zwierzęcia.
Płastuga, w sprawie pieska czy o co chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął pies - czarny Labrador

Tak, w sprawie pieska. Błąkał się po mojej ulicy, ale już znalazł się właściciel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org