sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wesele?

Już planuje wesele i wybrałam sobie salę weselną. Mąż niby przyszły ale jakoś mało zadowolony. Oczywiście i tak się zgodziłam, żeby ślub i wesele były u niego w Krakowie a resztę wybieram jak. Chcę by wesele było tu http://www.chocholowydwor.pl/wesela ale on oczywiście kręci nosem. A ja pomyślałam o tym by też był nocleg dla gości. Myślicie, że warto, czy to mój narzyczony tylko kręci nosem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele?

Dział Reklamy polecam a nie FORUM

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele?

Podoba mi się to miejsce! Jest naprawdę fajne :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele?

A może narzeczonemu obecny układ odpowiada i nie chce ślubu? To pytanie skieruj do partnera. To z nim będziesz żyła. Zawsze będziesz radziła się obcych? Życzę wspaniałego wesela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele?

to juz lepiej w Turówce wieliczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele?

Mi się wydaje że najlepiej w pobliżu tej miejscowości z której macie więcej gości no bo co zrobicie z noclegami. No chyba że chcecie wszystkim nocleg zorganizować ale to dodatkowy koszt. My zrobiliśmy wesele pod warszawą ale mój narzeczony zorganizował wynajem busów i zawieźliśmy gości a potem ich odwieźliśmy do centrum więc wyszło nas znacznie taniej niż byśmy mieli wszystkim za noclegi płacić

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org