poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog nfz - ciąża

Którego ginekologa polecacie do prowadzenia ciąży na nfz?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

Dr Ewa Załęska

cook

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

A ja w/w Pani nie polecam. Niestety nie mam dobrych wspomnień i doświadczeń. Poszukaj w starszych forach, mało było tam pozytywnych opinii. Mogę polecić za to swojego lekarza, jeśli nie przeszkadza Ci, że będzie to mężczyzna. Przy skrzyżowaniu ul. W.Polskiego i Sikorskiego jest Przychodnia Ginekologiczna. Dr Niedźwiecki. Bardzo przemiły. Powierzyłabym mu swoja ciążę, jeśli bym była :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

Tylko że do tego pana podobno są ogromniaste kolejki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

A ja nie polecam Pana Niedzwiedzkiego,może i jest miły(czasami),ale jeśli chodzi o podejscie do pacjentki to odradzam-jesli wszystko jest ok i wszystko idzie dobrze to moze i tak,ale jesli idzie się do niego z problemem juz nie jest kolorowo.Straciłam u niego rok starając się o ciąże i nie pomogł-mało tego nawet nie pamietał po co ja do niego przychodzę..także starciłam tylko czas,nerwy i pieniądze na leki które jak stwierdził mój obecny lekarz były kompletnie bez sensu i \"dla starych bab\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

Niestety mam podobne zdanie jeśli chodzi o dr. Niedźwieckiego. Jest bardzo miły jak na lekarza, który przyjmuje na NFZ, aczkolwiek nie zaufałabym mu ponownie. Postawił mi złą diagnozę, przestraszył mnie, że będę miała problem z zajściem w ciążę. Przepisał leki zupełnie niepotrzebne, bo przy wysokiej prolaktynie zlecił branie antykoncepcji. Dla upewnienia się poszłam do dr. Oleszczuka, aby potwierdził słowa dr. Niedźwieckiego. Usłyszałam mnóstwo motywujących słów, zaprzeczenie tej diagnozie. Przy leku na zbicie prolaktyny i odpowiedniej diecie bez cukru, mąki i nabiału w miesiąc zaszłam w ciążę, a staraliśmy się długo bez skutku.

Dziewczyny, nigdy nie opierajcie się na diagnozie jednego lekarza. Nawet w ciąży, wybierzcie się od czasu do czasu do innego, żeby trzeźwym okiem spojrzał na sprawę.

Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży na NFZ, nie spodziewajcie się cudów. Wszystko jest dobrze, dopóki jest dobrze. Jeśli zaczynaja się jakieś problemy, łomżyńscy lekarze rozkładają ręce. Do prowadzenia zdrowej, prawidłowej ciąży na NFZ również polecę dr. Załęską.
Jednak jeśli ktoś nie żałuje grosza na zdrowie dziecka i spokój ducha, polecam wybrać się do dr. Oleszczuka, choć przyjmuje tylko prywatnie.

Absolutnie nie polecam dr. Ściany i dr. Głuszkowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

Na NFZ nie ma dobrego lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

A ja nie polecam dr Załęskiej. Niby wszystko było ok, ciąża przebiegała prawidłowo, jednak pomimo to urodziłam 1,5 miesiąca wcześniej córkę!!!! Także przestrzegam. Na każde moje pytanie o ciąże Pani doktor stwierdzała tylko że jest w porządku. Ja mam takie zdanie ktoś może mieć inne. Po ciąży miałam długo problemy z krwawieniem, Pani doktor stwierdziła że tak ma być bez zlecenia żadnych badań hormonów itp, jedynie zrobiła mi usg. Okazało się, że mam problemy z tarczycą po porodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

Ja rowniez nie polecam dr Załęskiej, na innym forum juz kiedys wczesniej wypowiadalam sie na ten temat. Polecam dr Zarembę oraz dr Sokoła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

A jakie są koszty wizyt prywatnych?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

U dr Oleszczuka wizyta kosztuje 130 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

Jak jest z czasem oczekiwania na wizytę na nfz? bo prywatnie to praktycznie \"od ręki\".

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

http://kolejki.nfz.gov.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz - ciąża

Pijagin 100 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog nfz, prywatnie - ciąża

Doradźcie mi proszę w takim razie, kogo wybrać na wizyty prywatne?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org