niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przyciemnianie szyb

Witam,
Mam do przyciemnienia dwa auta(bez przednich szyb), skoda octavia II 2006 kombi i Opel Zafira 2000.
Kto sie podejmie tej roboty i za ile badz kogo polecacie,
poczta84@10g.pl
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyciemnianie szyb

Kup folie i sam naklej nic prostrzego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyciemnianie szyb

tyle że samo kupno markowej foli wyjdzie prawie tyle samo co zrobienie w zakładzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyciemnianie szyb

Jak bedziesz robia sam to se kup pare igieł aby poprzebijane banki z powietrzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyciemnianie szyb

jeżeli chcesz ćwiczyć na własnym samochodzie i masz czas to pewnie i nic prostszego, ja osobiście bałbym się eksperymentować na swoimi.

Tworzenie stron internetowych - studio hauerpower Kraków. Projektujemy strony dla Klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm lokalnych. Pracujemy do pełnej akceptacji strony internetowej, praca dzielona jest na etapy graficzny i kodowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyciemnianie szyb

Igły do przebijania baniek hahaah dobre ,raczej tobie tej roboty to bym nie dał, zboczyliscie z tematu troche, sam nie mam ochoty tego robic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyciemnianie szyb

Samemu lepiej szyb nie przyciemniać. Lepiej to zrobić w profesjonalnym zakładzie. Co jak co, ale nie warto później narażać się na jakieś mandaty i nieprzyjemności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyciemnianie szyb

O jakim mandacie ty piszesz. Jedyne co odróżnia robotę w zakładzie od amatorki to to że zakład powinien to zrobić dobrze, amator może spartolić. Policja nic ci nie zrobi o ile nie będziesz miał przyciemnionych szyb bocznych od kierowcy. Za cały samochód w zakładzie wyjdzie ci około 600-800 zł, kupno foli termokurczliwej 3M na allegro 100zł. Opalarka i jedziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyciemnianie szyb

350 zl na przemyslowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyciemnianie szyb

Adam37 hahahahahahahaahhahaha
Jestes najlepszy hahhha , za ciebie to chyba rodzice juz wsio robia , dzbana chyba tez , a z domu sam to wychodzisz jak ciemno sie zrobi.Adam 100pkt , bravo Ty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org