wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pierwsze konto w banku

Potrzebuję pomocy w wyborze najlepszej oferty bankowej, które spełni moje wymagania.
Wiele banków reklamuje się jako bezpłatne, ale jak spojrzeć w cenniki i regulaminy - to nie zawsze to jest takie oczywiste.


A więc po krótce: potrzebuję konta bankowego na którym będę zbierał pieniądze, płacił za rachunki za darmo, wybierał pieniądze także bez problemu z każdego bankomatu bez tych prowizji w postaci 5 zł i ogólnie konto za darmo, wymagania spełniam w sprawie zarobków a także używania karty płatniczej a także w kwestii płatności internetowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsze konto w banku

ALIOR BANK na ul - Legionów , na przeciwko szkoły byłej drzewnej .

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsze konto w banku

Zerknij na Millenium Bank i tamtejsze konto 360 stopni, jedno z lepszych jeśli nie najlepsze obecnie na rynku. Spełnia wszystkie opisane przez Ciebie wymagania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsze konto w banku

Polecam Wymażone Konto w raiffaisen polbank

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsze konto w banku

Jaki bank robi coś za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsze konto w banku

Np Smart Bank czy mBank. Te dwa banki - wprawdzie wirtualne, ale dają rade.
Zarówno prowadzenie, przelewy jak i wypłąty z bankomatów są za free. Jedynie mBank pobiera chyba 6 zł za kartę, ale jeżeli płacimy kartą na min 300 zł w miesiącu, to też jest za free. Tutaj jest dobry tekst gdzie założyć pierwsze konto bankowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsze konto w banku

Najlepsze moim zdaniem jest darmowe konto w smart banku http://www.darmowekontowbanku.pl/darmowe-smart-konto-w-smart-banku-opinie-i-koszty/ - opinie są bardzo pozytywne tak więc warto założyć tam swoje konto bankowe. Ja także mam tam konto i jestem zadowolony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsze konto w banku

Najlepsze moim zdaniem jest darmowe konto w smart banku smart konto opinie - opinie są bardzo pozytywne tak więc warto założyć tam swoje konto bankowe. Ja także mam tam konto i jestem zadowolony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsze konto w banku

Tu założysz sobie konto i możesz zarabiać polecając produkty bankowe:
http://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=10093

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsze konto w banku

Prawda jest taka, że tylko posiadając status studenta można liczyć na wiele udogodnień. Tutaj http://www.konto-studenckie.pl/nest-bank-opinie-oplaty.php jest ciekawa propozycja. Warto wybierać takie, które jest zupełnie darmowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org