poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BURSY W ŁOMŻY

Którą bursę w Łomży najbardziej polecacie?
Co sądzicie o bursie nr 3, przy ulicy Zjazd?
Jakie są tam warunki? Warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BURSY W ŁOMŻY

Polecam Bursę Nr 2 na ul. Stacha Konwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BURSY W ŁOMŻY

mieszkałam w bursie nr 3 rok. tragedia, warunki masakryczne. na poczatku dostalam 6 osobowy pokoj, meble stare, zniszczone. jedynie co to lazienki sa na plus.
Ale na każdym kroku jesteś sprawdzana, gdzie idziesz i kiedy wrocisz. A wychodzic mozna bylo dopiero po kolacji (19.00), przed kolacja jest odrabianka z ktorej praktycznie pod zadnym pozorem nie mozesz wyjść. Często był hałas, mimo ze osob nie bylo zbyt wiele.
Najgorsza rzecza dla mnie bylo chyba brak prywatnosci. Praktycznie nie moglam pobyc sama, a wiadomo kazdy tego czasem potrzebuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BURSY W ŁOMŻY

Mieszkałam w bursie nr 3 przez dwa lata. 1 rok w innej, a więc mam porównanie.
Warunki mieszkaniowe są dobre, wymienione podłogi, łazienki są nowe i zadbane
Pokoje słoneczne, malowane. Sprawdzanie przez
wychowawców gdzie się idzie i kiedy wróci to ogromny plus tej placówki, nikt obcy nie
nie jest w stanie tam wejść, bo wszyscy wszystkich znają. Odrabianka faktycznie
jest mocno przestrzegana ale niektórzy właśnie tego potrzebują i wtedy panuje zupełna cisza. W liceum szczególni I i II potrzebuje się właśnie takiej odrabianki.
Nie potwierdzam,że często jest hałas.
Mała placówka z dobrą atmosferą i fajnymi zajęciami z ceramiki. POLECAM..

krolewna

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org