piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GreenVelo

Ostatnio miałem okazję przejechać się po łomżyńskiej super trasie Green Velo i to co zauwazyłem w tzw. MOR w Siemieniu to istna parodia tej całej trasy.
Są wyznaczone pojemniki na śmieci tylko,ze koszy (worków) brak
Jest też toy-toy, tylko chyba sołtys ma do niego dostęp bo jest na głucho zamknięty na kłódkę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GreenVelo

I te żółte barierki😁

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GreenVelo

To jest właśnie <nieukowe> podejście do projektowania i wywalania kasy w rury
musi łon z peło był...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GreenVelo

eee, etanol wytrzeżwiej, , raczej to ci z twojego pisuaru rozumem nie grzeszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GreenVelo

Amator, a jak Ci się podobał odcinek między Gacią a Grądami Woniecko? Czy tak daleko nie dojechałeś...? Ja około miesiąca temu tam się wypuściłem, tragedia...nie chodzi o oznakowanie, co o rodzaj nawierzchni, a raczej jej całkowity brak. Oczywiście rozumiem, że nie musi być to droga asfaltowa, może być szutrowa itp, ale gdy są to dwie koleiny, biegnące środkiem pola....do tego piach, który mimo mocnego trzymania kierownicy wyrywa ją z rąk....masakra. Trasa sama w sobie rozreklamowana dość mocno, ale \"Nasz\" odcinek dla osób, które uwierzą, że jest on dobrze zrobiony, będzie niemiłą niespodzianką :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org