wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czajnik. Jakiego używacie

Stoję przed decyzją o zakupie czajnika. Od roku mam po raz pierwszy kuchenkę gazową, przedtem zawsze miałam na prąd.
Kupiłam więc zwykły czajnik i gotowałam wodę na gazie. Ponieważ był to szybki zakup, czajnik niezbyt mi się podoba i postanowiłam go zmienić. Ale w sklepie zaczęłam się zastanawiać, czy to jednak dobry wybór. Może te czajniki na prąd są tańsze w użytkowaniu ?
Ja nie mam porównania, ale może Wy pomożecie co wybrać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czajnik. Jakiego używacie

Miałam napierw elektryczny czajnik, później kupiłam zwykły i z myślą, że się do niego przyzwyczaję, używałam go ponad dwa miesiące. Nie przyzwyczaiłam się.. Kupiłam szybko zwykł czajnik elektryczny z Tefala w Kauflandzie, bez bajerów typu podświetlania itd, bo ma mi on w końcu służyć do gotowania wody. Okazał się lepszy od poprzednika z LG. Wodę gotuje bardzo szybko. Czasem jak się spieszę, to wodę np. na makaron gotuje w czajniku, a później przelewam ją do garnka. Rachunek za prąd ciut wyższy, ale to groszowe sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czajnik. Jakiego używacie

...a zastanawiasz się jakie gacie włożyć rano,zapytaj też na forum....debile,jeszcze trochę będziecie się pytać na forum którą ręką się podcierać,żenada i bezmózgi.

Gdyby kobieta była czymś dobrym...i Bóg by miał jedną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czajnik. Jakiego używacie

dokładnie dobre dobre i prawdziwe albo którą ręką co innego robić..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czajnik. Jakiego używacie

Zaraz pewnie ktoś wrzuci linka z jakimś super czajnikiem ... targ się robi z tego forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czajnik. Jakiego używacie

ja mam jakiś z Rossmana za 42zł :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czajnik. Jakiego używacie

Ja mam taki na prąd. Kawa z niego znacznie lepiej smakuje. To chyba za sprawą tych voltów ;DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czajnik. Jakiego używacie

a ile masz prądu w gniazdku ?? i ile go trzeba by wodę zagotować??

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czajnik. Jakiego używacie

nie ma jak herbata z prądem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czajnik. Jakiego używacie

Ja mam taki najprostszy: www.maxelektro.pl/male-agd/do-kuchni/czajniki/czajnik-zelmer-zck-0277i-2041.html nie dawałam dużo za czajnik, bo moim zdaniem nie ma sensu. Ważne tylko żeby nie miał grzałki na wierzchu, bo wtedy nie można zapanować nad kamieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org