środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka restauracja na kolację przy świecach

W tym tygodniu będzie trzecia rocznica mojego ślubu i chciałbym żonie zrobić niespodzianke. Jaki lokal polecicie na terenie Łomży na kolację przy świecach. Chciałbym żeby było elegancko, nastrojowo no i oczywiście smacznie.
Z góry dzięki za propozycje.

Siimax

----------------------
The truth is what you believe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

smacznie i nastrojowo raczej nie da się tego pogodzić. jak bedzie smacznie to nie nastrojowo.według mnie smacznie jest w yam cafe i oberży pod baranem.a nastrojowo to napewno w baranowskim.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Retro

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Yam cafe - byłam tam kilka razy, kiedy odwiedziłam moje rodzine miasto i jest tam rzeczywiście smaczne, ładnie podane jedzonko.
polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Polecam:
Karczma P. Kurpiewskiego w Chojnach Młodych przy CPN

Smaczne potrawy, czysto, atmosfera przyjemna

gergely

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

RETRO !

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Kolego dresiarską Yamę sobie odpuść... Ja polecam "Karczmę pod Topolami" w Konopkach na trasie do Śniadowa. Co prawda nie w Łomży, lecz to tylko parę kilometrów, więc chyba żaden kłopot. Naprawdę niepowtarzalny klimat (wiem - widziałem jak było w walentynki). Kominek,m stonowana muzyka i coś extra dla podniebienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

ja goraco polecam restauracje Cztery Pory Roku:) super jedzonko, elegancko podane, mila obsluga a i wina maja bardzo dobre:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Retro- na pewno nastrojowo. czy smacznie? Kwestia gustu. Mały wybór dań. Obsługa niemrawa, a to zapomina przynieść popielniczkę, a to rozleje ci herbatę na stół.
Oberża pod Baranem ( czy jak jej tam)- nie bardzo nastrojowo IMHO. Kelnerzy powinni raczej chadzać w konduktach pogrzebowych niż obsługiwać klientów. Trzeba sie nastawić na dłuuuugie czekanie na jedzenie. Jedzenie IMHO kiepskie (kilka razy zdażyło mi się dostać niedopieczone mięso i raz niedogotowane ziemniaki). To wszystko plus wysokie ceny.
Ktoś już wspomniał, że nie da się pogodzić dobrego jedzenia i "nastroju". Podpisuję się pod tym. i dodam do tego jeszce obsługę, którą w większości lokali pozostawia wiele do życzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

eM: o tak, Cztery Pory Roku to jest to. Obsługa profesjonalna, jedzenie niezłe. A i chyba dość nastrojowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

polecam RETRO. super obsluga, bardzo mila i a co najwazniejszedba o klijenta. monu w prawdzie jeszcze nie jest zbyt duze ale mozna naprawde smacnei zjesc. jest tam niesamowity klimat. muzyka i dekoracje przenosza kilkadziesiat lat do tylu. rewelacja.

w dodatku lada moment bedzie tam mozna wynajac pokoj. niestety jeszcze nic nei wiem o cenie ani o standarcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Pod Topolami lub jeszcze lepiej w Kiermusach (tylko weź sporo kasy bo jest drogo).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Sporo ludzików podaje lokal o nazwie RETRO. Czy ktoś może podać namiary gdzie to jest ?

Dzięki wielkie

----------------------
The truth is what you believe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Retro na Nowogrodzkiej, po lewej stronie w starym zabytkowym budynku (prawie koniec miasta). Byłam tam w ubiegłym tyg. po raz pierwszy, taki zbieg okoliczności z okazji rocznicy ślubu-mąż mi zrobił niespodziankę:)
Menu faktycznie dość ubogie, ale można coś wybrać. Co najważniejsze bardzo dobre.

maggie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Pod baranem o mały wlos nie puścilem pawia,jak mi się kawał słoniny w gulaszu trafil.Ceny kosmos... Polecam topole ,jężdżę tam od lat.Jest klimat i ceny w miarę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

ja osobiście polacam 2 miejsca:

1. Retro- ciekawy wystroj, ma swój klimat, mila obsługa i dobre jedzenie

2. Karczma pod topolami- jedzenie pierwsza klasa i romantyczna oprawa. szkoda tylko, ze jest dośc daleko :(

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

kiermusy ale nie drooooooooogo jak cholera..... a na nocke po kolacji polecam chate bartnika ;)

pelen wypas :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Nie ma to jak facet sam przyrządzi kobiecie wystawną kolacyjkę w domu :) Sama bym tak chciała.



Zapraszam: http://lomza.go.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Nie ma to jak facet sam przyrządzi kobiecie wystawną kolacyjkę w domu :) Sama bym tak chciała.



Zapraszam: http://lomza.go.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Prawda jest taka, że jeśli chcemy pobyć z bliską naszemu sercu osobą, to najlepiej zabrać ją na wycieczkę np. do Krakowa. Można tam spędzić romantyczny weekend i nie wydać zbyt wiele. Nie trzeba wychodzić z apartamentu, żeby się najeść. Na tej stronie można bowiem zamówić pizzę oraz inne dania z dostawą na wskazany adres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

Maras cioto spadaj z tą reklamą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

restatracja w Chojnach przy Orlenie POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

AROMA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka restauracja na kolację przy świecach

jak zawsze pizza jest najlepszym rozwiązaniem



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org