niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przedszkole

Witam, właśnie ruszył nabór do przedszkoli i chciałabym posłać moja trzylatkę do przedszkola i tu moje pytanie, które przedszkole Polecacie? Rozważam Pajacyka na ul. Studenckiej, Małego Artystę i przedszkole na ul. Prusa (chociaż pewnie nas nie przyjmą, bo ja nie pracuję, a wiadomo że problem z miejscami w przedszkolach jest), ale moze jakieś inne jest godne uwagi? Proszę o sugestie rodziców dzieci uczęszczających do przedszkoli.
Dodam, ze moje dziecko jest dość nieufne w stosunku do obcych i zapewne bedzie miała problem ze spaniem, gdyż od skończenia roku nie ma drzemek (choć moze w przedszkolu to sie zmieni), dlatego szukam przedszkola gdzie sa miłe, opiekuńcze Panie, gdzie jest przyjazna atmosfera.
Z góry dziękuje ze opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Biorąc pod uwagę co się w tym roku dzieje w przedszkolach może być tak, że poślesz dziecko tam gdzie miejsce będzie, a nie tam gdzie będziesz miała ochotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Nie w każdym przedszkolu jest obowiązek leżakowania / spania. Moje dziecko jako jedyne w grupie nie spało w czasie odpoczynku innych dzieci, bo po prostu nie chciało. Teraz jest w grupie czterolatków, gdzie nie ma już spania, a są jednak dzieci którym Panie przynoszą leżaczki. Wszystko zależy od przedszkola i indywidualnego podejścia.
Na temat wymienionych przez Ciebie przedszkoli się nie wypowiem, bo moje chodzi do innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

O przedszkole jest niestety strasznie cięzko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Moje dziecko w ciągu roku zostało przyjęte do Pinokia na Studenckiej. Jest to publiczne przedszkole. Nigdzie nie było miejsc. Teraz już bym nie zamieniła na żadne inne przedszkole. Do Pani Dyrektor można w każdej chwili przyjść i porozmawiać, zawsze ma czas i zrozumienie. Moja córka uwielbia swoją panią ale i inne pani które czasami się opiekują grupą. Panuje tam domowa atmosfera. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Mam pytanie. W którym przedszkolu w Łomży są jednocześnie organizowane dodatkowe zajęcia z matematyki dla dzieci? Bo córka koleżanki szwagra z Krakowa uczęszczała tutaj i bardzo sobie chwalili tego rodzaju zajęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org