piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przepalenie

Macie jakieś skuteczne sposoby na przepalenie i kaca po nim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepalenie

Nie palić i nie pić.

“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepalenie

Tak znam świetny sposób, teraz przemęcz się za własną głupotę i nie szanowanie własnego zdrowia, a następnie przestań jarać to żaden szpan śmierdzieć jak popielniczka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepalenie

Powinni tego zakazać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepalenie

Przecież to jest zakazane :) Przekraczanie prędkości też jest zakazane, a jednak większość z nas przekracza.
A na przepalenie dobry jest olej z konopi siewnych która zawiera CBD. A co to jest CBD i jak działa w tego typu dolegliwościach dowiesz się np z tej strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepalenie

Bo to jest zakazane ale każdy wie,ze wiele osób tego nie przestrzega. Sam jestem aktualnie na etapie rzucania. Paliłem wiele lat ale od jakiegoś czasu zaczynałem dostrzegać negatywne efekty palenia. Byłem rozkojarzony i bolała mnie głowa.Rzucam palenie właśnie za pomocą tego oleju z konopii siewnych ( hemp element). Doradził mi to mój lekarz. Nadal mnie ciągnie ale jest łatwiej niż jak próbowalem rzucać samodzielnie.

The best of the best;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org