piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zapalenie oka i alkohol

Witam, od kilku dni mam zapalenie oka, kupiłam tu krople do oczu, jednak dostałam zaproszenie na imprezę i zastanawiam się czy być kierowcą, czy też nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

Lepiej nie ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

Przestań palić.... i krople nie beda potrzebne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

trzeba było brać krople do oczu w czopkach w aptece, takie nie reagują z alkoholem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

Odpuść sobie. Nawet jeśli użycie tych kropel na pewno nie spowoduje podniesienia się poziomu alkoholu we krwi, to fakt że masz problem z oczami powinien Cię skłonić aby nie siadać za kierownicą do chwili aż wydobrzejesz.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

Paula, mówiłem ci wiele razy: nie chlaj tyle, bo oślepniesz.
Nie brałaś tego do siebie, teraz są skutki. Piszesz, że [ TU ] kupiłaś sobie soczewki i krople do oczu. Tu - tzn. gdzie? Na forum internetowym 4lomza.pl, prowadzonym przez spółkę SPEED ? Uważam podobnie jak ty, że dobrze nasmarowane soczewki zakłócą poprawny odczyt alkomatu. Myślę, że zgodnie z kodeksem drogowym winnaś się na tej imprezie poprawnie prowadzić. Ino uważaj, rób to w soczewkach, bo potem nie będziesz wiedzieć, kto jest ojcem!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

A jak zastanawiacie sie jakie krople do oczu wybrać, to poczytajcie sobie na ten temat tutaj - https://www.zaufane-apteki.pl/blog/krople-do-oczu-z-antybiotykiem-128.html.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

Pij smiało ;) Uwazaj zeby zadna Ci nie wpadła w oko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

ja bym tak nie ryzykowal. wszystko zalezy tez od tego czym jest spowodowane to zapalenie spojowek. u mnie byl to nuzeniec i niestety alkohol nie wchodzil w gre. Jesli masz to samo to przeczytaj sobie informacje na stronie nuzeniec.com.pl. Moze sie czego dowiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

ja bym nie ryzykowała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapalenie oka i alkohol

A ja uważam że trzeba się czasem zdezynfekowac i 0,7 od czasu do czasu nie zaszkodzi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org