niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Darmowa bankowość - to fikcja?

Jak się przegląda poszczególne oferty w banków, to praktycznie nie ma oferty w 100% darmowej. Mam na myśli rachunki osobiste. Lipa jak 120%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowa bankowość - to fikcja?

Nie zawsze, trzeba dobrze doczytać ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowa bankowość - to fikcja?

Ja mam cash back za zakupy spożywcze to mi jeszcze dopłacają ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowa bankowość - to fikcja?

Darmowej oferty w zasadzie już nie ma, co jest faktem. Nie mniej jednak zawsze w zamian za opłatę klient banku otrzymuje mniej lub bardziej przydatny pakiet korzyści.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowa bankowość - to fikcja?

Ja mam w mBanku za darmo. Nic nie place. Trzeba tylko by co najmniej 1000zl wplywalo na konto co miesiąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowa bankowość - to fikcja?

no niestety teraz chyba nie ma żadnego darmowego konta osobistego, zawsze muszą zostać spełnione odpowiednie warunki, żeby nie płacić najczęściej za utrzymanie karty, kiedyś jeszcze wcześniej były darmowe konta studenckie, ale teraz też już są chyba płatne, za wyjątkiem sytuacji, kiedy co miesiąc się ma stałe wpływy, także poszukaj sobie konta, w którym będziesz w stanie spełnić odpowiednie warunki i dzięki temu będziesz miał w sumie darmowe utrzymanie i obsługę swojego konta osobistego :) powodzenia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowa bankowość - to fikcja?

No jak nie ma jak jest. Dla przykładu SMart Bank:
http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/

Wszystko za free:
prowadzenie konta
przelewy do innych banków
wypłaty z bankomatów w kraju oraz za granicą
oraz prowadzenie konta

Bank nie pobiera żadnych opłat.... Zgadzam się z tym,ze wiele banków podwyższyło opłaty za prowadzenie konta ale nie piszmy tutaj głupot ,że nie ma żadnego darmowego konta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowa bankowość - to fikcja?

Konta bankowe nigdy nie były darmowe. Zawsze opłaty są pobierane tylko my jako tako o tym nie wiemy.

Jestem Bartek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowa bankowość - to fikcja?

Banki niestety sie scwaniły i praktycznie wszystkie wycofały darmowe konta. Teraz w każdym trzeba uiszczać opłaty czy to za prowadzenie rachunku, używanie karty bankomatowej czy wypłat z bankomatu. Do tej pory miałam dwa darmowe konta i było dobrze, ale zaczęli wprowadzać zmiany i teraz za jedno i drugie płacę. W jednym za to, że korzystam z karty i to wcale nie symboliczne kwoty, a w drugim z kolei wypłaty z bankomatów innych niż mój bank przestało być darmowe i muszę za każdym razem szukać swojego bankomatu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowa bankowość - to fikcja?

Doplacaja Ci? Moze jeszcze Ci pakuja w papierowe torebki, obwiazuja wstazka i podwoza pod drzwi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org