niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto powinien nas wcześniej informować?

Dziś o godz. 10.36 Pan C Z zamieścił tu informację że o godz. 18-tej na Sadowej odbędzie się wspaniały moim zdaniem spektakl na który bym na pewno się wybrał, gdym wcześniej wiedział. Wczoraj wieczorem nic nie było w tym temacie pisane. KTO MA CZAS CAŁĄ DOBE SIEDZIEĆ NA TYM FORUM? Ja zwykle zaglądam wieczorem. Pytam czy nikogo nie ma w Łomży kto by miał za zadanie nad tym czuwać, abyśmy wcześniej chociaż na kilka dni byli informowani? Czy jakiś wydział społeczny czy informatyczny lub innym podobny nie mógłby być tu pomocnym? Zwykle tu czytaliśmy że już coś odbyło. Dzisiejsze wydarzenie było i tak wyróżnione. Proszę aby ktoś nad tym pomyślał aby informować z kilku dniowym wyprzedzeniem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto powinien nas wcześniej informować?

Popieram w całej rozciągłości. Fajnie byłoby dowiedzieć się gdzie można wybrać się w tym naszym smętnym mieście. może wtedy trochę ludzi ruszyłoby się z kanapy i spędziło czas inaczej niż przed tv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto powinien nas wcześniej informować?

Pod tym względem moja-ostroleka.pl jest wzorem niedoścignionym dla 4lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto powinien nas wcześniej informować?

widocznie sa to imprezy tylko dla wybranych,czyli urzednikow i znajomych.albo nie mozna kupic biletow bo juz niema albo a jak za darmo to brak takiej informacji o danej imprezie bo tez dla wybranych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto powinien nas wcześniej informować?

Nie zawsze dla wybranych tylko niedopatrzenie. Szkoda że nikt z odnośnych dycydentów nie chce się tu wypowiedzieć. Wiem że w ratuszu też te wypowiedzi z forum są czytane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org