środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
porada prawna gdzie

Gdzie w lomzy uzyskam poradę prawna? Platna w rasadnych pieniazkach lub bezplatna ,ważne żeby ta osoba miała pojęcie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: porada prawna gdzie

A w jakiej kwestii ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: porada prawna gdzie

Miała pojęcie i jeszcze gratis.To z czego udzielający porady ma sie utrzymac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: porada prawna gdzie

porada u naszych prawnikow to koszt ok 100 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: porada prawna gdzie

Może spróbuj porady prawnej przez internet - tutaj masz link do kancelarii, która udziela porad online - http://www.iurico.eu/oferta/doradztwo/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: porada prawna gdzie

Pani Kraszewska, przyjmuje tu przy sądzie na dwornej. kompetentna i wporządku babka. porada 100zł

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: porada prawna gdzie

Zgadzam się z moim przedmówcą. Również kiedyś korzystałam z usług tej Pani i śmiało mogę ją polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: porada prawna gdzie

Czy prawnik, o którym wspominacie zajmuje się również kartą stałego pobytu w Polsce, szukamy pomocy dla znajomego w tym temacie. W tej chwili mamy tylko informacje znalezione w internecie. Siostra podesłała mi artykuł o legalizacji pobytu żebym dowiedziała się więcejhttps://faar.pl/legalizacja-pobytu-w-polsce-od-czego-musi-zaczac-obcokrajowiec-aby-zalegalizowac-pobyt-w-polsce/ jednak ciekawi mnie, czy macie jeszcze jakieś inne porady, na co powinniśmy zwrócić uwagę, żeby wszystko się udało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org