sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Neurochirurg - podlaskie.

Witam,

Pilnie potrzebuję namiaru na dobrego neurochirurga z woj. podlaskiego ( lub osciennego), najlepiej przyjmującego w ramach NFZ. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje i opinie. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Około 3-4 lat temu na ul. Rybaki w Caritasie przyjmował Pan Łysoń.
Pracuje w którymś ze szpitali w Białymstoku i dojeżdża do Łomży. Wizytę trzeba wcześniej ustalić w Caritas. Ja byłam na konsultacji prywatnej ale spróbuj czy na NFZ tam dasz radę. Jest to neurochirurg polecony mi przez koleżankę, która miała spore problemy z kręgosłupem i miała w Białymstoku przeprowadzoną operacje metodą laparoskopową przez tego lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

koszt wizyty 200 zł (byłem u Pana Łysonia w lutym ubiegłego roku na Rybakach). Dobry neurochirurg.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Dziękuję za informacje. Dr Łysoń ma pochlebne opinie. Zależy mi też by potwierdzić diagnozę dlatego będę wdzięczna za namiary na innych neurochirurgów. Zdrowia życzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

180 zł za wizytę i jeden z najlepszych neurochirurgów na świecie (nie przesadzam) prof. Marchel WAM Warszawa


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Jeżeli interesuje was neurochirurg dziecięcy to polecam dr n. med. Wojciecha Ostoja-Chrząstowskiego. Na wizyty nie trzeba umawiać się w Warszawie, bo przyjmuje również w przychodniach poza Warszawą. Między innymi w Centrum Medycznym Goldenmed w Srocku / http://www.goldenmed.pl/serock2/ /

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

Według mnie warto rozważyć wizytę w www.pulsmed.com.pl/neurochirurgia w Łodzi na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na podanej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Ja osobiście polecam Państwa Baranowskich z Konstancina,Przyjeżdzają też do Ostrowi Maz. Wizyta u pani Alicji to 200zł . Naprawdę warto, wiedzą co robią, Tel608600423. W moim przypadku Pan doktor łysoń nie chciał się podjąć mojej operacji i polecił mi Państwa Baranowskich Alicja i Paweł. Jestem już kilka lat po operacji kregosłupa lędżwiowego i jest ok a już żaden lekarz nie chciał zrobić tego co zawdzięczam dla Baranowskich.Jestem im wdzięczny i polecam każdemu.

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Idź do dobrego fizjoterapeuty i będziesz miała diagnozę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Łysoń przyjmuje co 2 tygodnie na Rybakach tylko trzeba się z dużym wyprzedzeniem zarejestrować (telefonicznie można)
wizyta 200zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Próbować tutaj, a jak nie to Białystok sie przejechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

A ja osobiscie polecam pana dr. Tomasz Mandat przyjmuje raczej tylko prywatnie w warszawie. wizyty koszt jak dobrze pamietam to cos okolo 350 zl. to jest drugi neurochirurg w polsce ktory podejmuje sie najbardziej skomplikowanych operacji. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Moim zdaniem w pierwszej kolejności warto zerknąć udać się do dobrego neurologa, który odpowiednio nas pokieruje. Tutaj http://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ jest dobra klinika, gdzie można udać się do specjalisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Tak jak pisał Pysznie idź do dobrego fizjoterapeuty, który kilkoma wizytami powinien Ci pomóc koszty wizyty masz do 50 zł.
Dobry neurochirurg to taki który operuje w ostateczności, więc po wizycie zaleci Ci najpierw rehabilitację

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Dr. Łysoń wizyta 250 .Byłem w sierpniu br. Wszystkie badania dodatkowe robi się prywatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg - podlaskie.

Co une takie zdziercy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org