niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dieta na siłownie

Szukam kogoś to będzie w stanie rozpisać mi dietę na siłownię i zrobi mi to w dobry sposób. Bardzo zależy mi również na czasie by było to możliwe do końca tego tygodnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Stary masz tyle stron kfd, sfd gdzie rozpisuja diety oczywiscie za niewielka cena, ewentualnie na facebooku znajdz trener personalny kamil akielaszek tez koles fajne diety pisze, a nie chcesz placic to wystarczy przesledziec fora kulturystyczne i samemu rozpisac, musisz ustalic swoj cel czy chcesz robic redukcję ,masę i w zaleznosci od tego regulowac swoja diete weglami, to naprawde nie trudne, poczytaj troszke, pozdro

zsszss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

be.fit.now@o2.pl

Napisz do mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Często trener też może coś doradzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

blue meth



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Poczytaj forum sfd czy kfd i sam bedziesz wiedział co i jak. To nie jest żadna filozofia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Takie pytania to zadaj na jakimś forum, gdzie ludzi piszą tylko o tym. Tutaj raczej nikt Ci nie odpowie.

To błoto nie jest dla mnie obojętne. To część mojej ojczyzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

W Internecie już milion osób rozpisywało dietę. Sto tysięcy stron z dietami nawet na miesiąc. Nie licz na to, że ktoś stąd napisze ci bezinteresownie jeszcze jedną ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Przy diecie dobrze zadbać o suplementy. U mnie dobrze zadziałała Forskolina. Ciekawy artykuł o niej jest na tym portalu: http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/forskolina-pokrzywa-indyjska-dla-zdrowia-i-figury,3223627,art,t,id,tm.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Kto sie bawi w takie wymysły co opowiadasz, jak juz cos to białko, kreatyna, bcaa i tyle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

na początek sama dieta wystarczy, bez żadnych supli tym bardziej jakiś wymysłów typu forskolina, ewentualnie według brak w diecie białko, jakiś gainer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

W łomży niema siłowni z dobrym trenerem zapamiętajcie to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

A po co trener, technikę i odżywianie sam ogarniesz, wiem na swoim przykładzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Trener na sam początek byłby wskazany chociaż na miesiąc jeśli nie miałeś nigdy styczności z trenowaniem na siłowni. Wiem po sobie też myślałem, że dam sam radę, dopiero po jakimś czasie okazało się, że dużo ćwiczeń mimo rad koksów robiłem technicznie źle. Obciążałem niepotrzebne mięśnie narażając się na kontuzje zamiast robić poprawnie technicznie odciążając niepotrzebne do danego ćwiczenia mięśnie.
_______________________________
http://www.hiszpanianieruchomosci.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Rozpisanie diety na siłownie to nie taka prosta sprawa, żeby ustalić wszystko pod dobrą kaloryczność etc.. Nie sądze, żeby ktoś podjął się tego zadania za darmo - to wymaga dużo pracy! Tak jak poprzednicy podpowiadali - poszukaj czegoś w internecie. W naszych czasach to bogactwo wiedzy wszelakiej ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

duzo pracy wlasnie to nie wymaga kolego, nie jest to filozofia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Jak nie znacie swojego metabolizmu, to żadna dieta nie będzie skuteczna. Najpierw należy wykonać pakiet badań Genodiet, a dopiero na podstawie wyników układać dietę. Tylko wtedy przyniesie ona efekty. Tutaj https://zdrowegeny.pl/badania-genetyczne/genodiet-zdrowa-dieta można dowiedzieć się więcej na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Podczas ćwiczeń tracimy nie tylko energię, ale też cenne witaminy i minerały! Warto więc pomyśleć o jakiś przekąskach zdrowych, ja najczęściej zabieram ze sobą VIVIO: owoce suszone, albo orzechy. Robię sobie też często owsiankę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Nie tak dawno był artykuł o kolesiu, co przez miesiąc czasu stołował się w maku i schudł 17 kg na big makach, może też spróbuj tak ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

Myślę, że sporo przydatnych informacji znajdziesz na kompendium diet http://kompendiumdiet.pl/dieta-aktywnego-fizycznie-mezczyzny/. Akurat stosuję się do porad z tej strony, tylko dotyczącej troszkę innej diety i są naprawdę przydatne. Na początku spróbuj sam dopasować dietę pod siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta na siłownie

świąteczny wysyp trolli

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org