piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!


Jak w temacie, gdzie kupię w Łomży t-shirty patriotyczne, np. NSZ, z Inką, z Pileckim, z Rojem, z Łupaszką, z Zaporą, z Nilem, V-kę lub z innymi Żołnierzami Niezłomnymi?!

\"Siłą wilka jest wataha, siłą watahy jest wilk\"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Sklep czapniczy na Krótkiej, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!


Faktycznie tam, prawdziwy polski sklep u Pana Czapnika na Krótkiej. Byłem tam i widziałem bardzo szeroką ofertę pięknych koszulek patriotycznych firmy Red Is Bad.
Są koszulki z wizerunkami wszystkich wymienionych przez Ciebie naszych Bohaterów. Widziałem także V-kę i inne piękne wzory.

Ten Pan wie co sprzedaje i ma szeroką wiedzę historyczną w tym temacie. Koszulki są po 45 zł, cena bardzo atrakcyjna, np. koszulki te na stronie producenta w sprzedaży internetowej są po 79 zł np. \"Rój\" lub \"Krzyż NSZ\" i po 69 zł.

Ten Pan szyje osobiście i sprzedaje także piękne i wierne repliki czapek historycznych, np.: czapka maciejówka - przedwojenne nakrycie Narodowców, czapka rogatywka wz 36 czy czapka legionisty Piłsudskiego.

Tam trzeba być. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Super, dzięki Wam za błyskawiczne podpowiedzi. Przecież ja znam ten zacny sklep ( kupiłem tam trochę \\\"biało- czerwonych\\\" kibicowskich gadżetów) ale nie wiedziałem, że są tam też obecnie patriotyczne koszulki i takie historyczne czapki. Świetnie na pewno tam będę.
Pozdrawiam. Życzę miłego dnia.
youtu.be/1OOAXEPAJi4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Ma taniej niż na stronie producenta? To ciekawe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Kakomania prasowana na chińszczyznę, to i tańsza :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Czy koszulka może być \"patriotyczna\"? Napis na koszulce, czy emblemat na niej może mieć jakieś treści patriotyczne, ale \"patriotyczna koszulka\", to brzmi jakoś głupio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

sklep na Starym Rynku \"Pamiątki z Łomży\". Ceny dużo niższe za koszulki niż u pana na Krótkiej

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Za 4 dyszki na Allegro z przesyłką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Kiedys to patriota sie bylo i zycie oddawalo a nie bywalo i na koszulkach ostentacyjnie obnosilo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Kocham Polskę, z kraju bym nie wyjechał, ale to, co się tu dzieje, to nie zachęca mnie do obnoszenia się z miłością. Przynależność do swojego kraju raczej bym bardziej na wesoło manifestował : http://www.zobaczsam.pl/granice-absurdu-p-590.html :p

who do you running from?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Patriotyczna koszulka?
Polska bawełna z polskich pól, zebrana poranioną dłonią polskiej kobiety, przetworzona w polskich przędzalniach, polskimi farbami farbowana. Płótno w polskich fabrykach tkane i koszulki przez polskie krawcowe szyte. Na polskich drukarkach, z polskim tonerem i polskim transferem wzór drukowany. Polskim żelazkiem i polską ręką wprasowane.
Oto wzór polskiej patriotycznej koszulki.

Pytam... co masz w sercu?
Miłość do Polski i Polaków, czy szał cudzych sloganów?

.....a to? - to mi się zawsze podobało... ostatnio szczególnie oddaje rzeczywistość...


_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Czy sklep czapniczy na krótkiej jeszcze istnieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

patriotą jestem chyba od zawsze, ale dopiero od paru lat bardziej świadomie do tego tematu i historii w ogóle podchodzę. koszulki z patriotycznym nadrukiem? Jasne, ale to musi być właśnie koszulka dobrej jakości, z nadrukiem który rzeczywiście odwołuje się do naszej historii i jest też estetyczna i stylowa, a nie jakieś tanie podróbki. w końcu reprezentujemy naszą ojczyznę, to dlaczego wybierać coś byle jakiego? u mnie ostatnio królują koszulki od epichero.pl Takie jak ta np http://epichero.pl/product-pol-25-Koszulka-Skrzydlaty-Husarz-.html Mają sklep internetowy więc duża wygoda, bo z każdego miejsca w Polsce można zamawiać. A jakość też mega pozytyw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Najlepiej zamówić przez Internet takie koszulki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Kiedyś były w sklepie czapniczym na ul. Krótkiej, ostatnio też dosyć niedrogie widziałem na rynku obok dworca ;)

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Ot i problem.
Koszulki patriotyczne.
A może olej do tych pustych saganów gdzieś sprzedają?
Co ma wynikać z zakupu i noszenia tych koszulek.
Załóżmy, ze 38.5 mln te koszulki zakupuje.
Na każdy dzień tygodnia z innym jakimś niezłomnym.
I czmychają w tych koszulkach do roboty, kościoła, na piwo i randkę i co?
Ot i 38,5 mln patriotów.
A nie prościej laskę wbić w wszelkie artykuły nie polskie.
Wysadzić dupska z mercedesów, beem, audic.
Wypiąć się na kebaby.
Ściągnąć z dupska Levisy, zzuć martensy.
Wypiąć się na gaz od oprawców, wypiąć się na ropę.
O McDonalds nie gadam.
No i już jechać po całości, czyli kmórki, tablety, lapki i resztę tego śmiecia za okno.
Itd. itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Mam nadzieję, że nigdzie. Bo patriotą się nie jest na koszulce.

Za każdym razem kiedy startuję mam cel – żeby biec szybciej niż kiedykolwiek wcześniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

W Łomży nie wiem czy jest jakiś sklep, gdzie można kupić takie koszulki, ale od czego są sklepy internetowe? Bardzo duży wybór wzorów koszulek mają w sklepie: https://unirepatria.pl/ -- sam zamawiałem już dwukrotnie i za każdym razem obyło się bez najmniejszych problemów. Koszulki to produkcja krajowa więc w ten sposób wspomagasz też rodzimą gospodarkę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Koszulki \\\"patriotyczne\\\" wydają mi się za bardzo dosłowne, nachalne.
Za to bardzo podobają mi się takie, lokalne: http://msparda.webd.pl/pamiatki.kurpiowskie.pl/


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Ehhh... Zwłaszcza ta z tymi celtyckimi czy tam skandynawskimi runami jest bardzo polska :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszulki patriotyczne - gdzie kupię w Łomży?!

Możesz zamówić odzież z dowolnym nadrukiem tutaj http://odziez-z-nadrukiem.com.pl/product-category/ubrania/funkcyjna/ POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org