środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ślusarz

witam jak w temacie.....potrzebuje kogos kto zna sie na rzeczy a mianowicie.....do zrobienia jest kolektor ssacy....mozecie kogos polecic lomza, okolice. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślusarz

a co z tym kolektorem - dziurawy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślusarz

nie poprostu kolektor byl z klapami wirowymi.....i chcialbym otwory po klapach zaslepic....zeby to jakos porzadnie bylo zrobione....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślusarz

szukam kogos kto chcialby sie z tym pobawic czy poprostu zaspawac otwory po klapach czy je nagwintowac i wstawic zaslepki ze srub

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślusarz

Mistrz spawarki jest w okolicach dworca i tartaku na Sikorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślusarz

W kolektorze ssącym trzeba wygładzić ostre krawędzie i wypolerować ile się da.
Będzie odczuwalny efekt .
Kiedyś tak zrobiłem w silniku poloneza,zamykał budzik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślusarz

z mojej wiedzy wiem ze polerowanie kolektora ssacego na nie wiele pomoze bo w srodku i tak nie ma praktycznie zadnych ostrych krawedzi.....kolektor wylotowy Ok ale ssacy polerowac....ale wracajac do tematu ja nie szukam jak ten kolektor wypolerowac aby zwiekszyc moc....potrzebuje kogos do zaslepienie dziur po klapach wirowych....i nastawniku klap

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślusarz

Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ja kojarzę również firmę http://royalskey.pl/slusarz/ z tego właśnie, że świadczą oni usługi na wysokim poziomie, jak chodzi o usługi ślusarskie. Nie wiem, ale warto byłoby na pewno chociaż dla porównania zapoznać się z ich ofertą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org