piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zagina pies-wysoka nagroda

Dzis w nocy zaginela w centrum miasta osmiomiesieczna suczka rasy owczarek niemiecki. Za pomoc w odnalezieniu lub informacje gdzie sie znajduje zaplace wysoka nagrode pieniezna kontakt tel 514114163



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagina pies-wysoka nagroda

wstaw foto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagina pies-wysoka nagroda

Wstaw foto pare dni temu widziałem podobnego pieska z czarno skorzano obrożo okolice kauflanda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagina pies-wysoka nagroda

jak dzis w nocy to chyba nie o tego psa chodzi w piatek blakal sie wilczur w Starych Kupiskach na przeciwko Janowa

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagina pies-wysoka nagroda

Za późno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagina pies-wysoka nagroda

Ok 23 w nocy widziałam pewnie Twoją suczkę. Prawdopodobnie ma cieczkę, bo leciało za nią kilka psów. Rozglądaj się za watahami, a jak ją odnajdziesz to wysterylizuj, bo urodzą Ci się potomkowie wszystkich okolicznych burków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagina pies-wysoka nagroda

Olu Książąt nie urodzisz ,trochę szacunku dla braci mniejszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagina pies-wysoka nagroda

ta wysoka nagroda, to ile?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagina pies-wysoka nagroda

I co? Znalazła się? Trzeba jej było jakąś przywieszkę do obroży przyczepić, nie byłoby problemu. My mamy przywieszkę petport. Fajna sprawa. Jak fejsbuk dla zwierzaków. Mam nadzieję, że suczka się znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org