niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Myslicie ze to dobra praca?

Praca w domu, przed swoim komputerem. Mogę zacząć o której chcę, o której chcę skończyć. To czy pracuję w weekendy zależałoby ode mnie.
Forma zatrudnienia: własna działalność. Mały zus 470 zł plus 50 zł koszta księgowości. Koszta prowadzenia firmy również by się znalazło.
Zarobki w wysokości 16 zł na godzinę co przy 175 godzinach w miesiącu ( te 8 godzin dziennie) dałoby kwotę 2800 zł.
Czyli na rękę : 2280 zł ( ewentualnie odjąć jakiś dochodowy).
Co o tym sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

Ogolnie git tylko czy pracodawca zaplaci na czas, bo zusy nie poczekaja

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

daj spokój za te pieniądze, ręko nie ruszył bym nawet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

Zapłaci na pewno bo pracę zaproponowała mi znajoma, pracuje u niej tak moja koleżanka.
Mam problem bo pracuję na etacie gdzie mam 1500 zł ale mam też urlop. W tej drugiej nie ma urlopu.
Z drugiej strony odpadają problemy z dojazdem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

Ale mozesz ciagnac etat i wladna działalnośc mniejszy ZUS i masz staly dochód. Nie rozumiem jeżeli ktoś pozbywa się krowy dojnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

a księgowość 50zł, to gdzie taka tania księgowość..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

pewnie wystawianie na allegro a pozniej do ciupy na pare lat ,legalne to jest co chcesz robic?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

każda praca w Polsce to dla idiotów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

Ale patrz też na zalety pracy w domu. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy, na ubiór, nie musisz stać w korkach, teoretycznie wstajesz o której chcesz - krótko mówiąc lepiej zarządzasz swoim czasem i więcej czasu możesz poświęcić na niepracowanie, na korzystanie z życia. Jeżeli nie jesteś przekonany do swojego biznesu, to tutaj masz ciekawą dyskusję na temat pomysłów na własną działalność gospodarczą http://www.forum-kredytowe.pl/f142/pomysl-na-biznes-bez-kredytu-84738.html - może coś Ci wpadnie w oko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

hmm, ciekawa forma zatrudnienia. Chociaż ja bym się chyba obawiała... Osobiście myślę nad jakimś tego rodzaju darmowym kursem w Warszawie, aby potem móc zacząć rozwijać własny biznes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

nie no pewnie, bo wszyscy chcieliby dostawać po 10 tys na rękę za nic!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myslicie ze to dobra praca?

Ja jestem dokładnie tego samego zdania co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...

Jeśli wierzysz, kiedy cię chwalą, musisz też poważnie podchodzić do tego, jak cię krytykują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org