wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kino Millenium czy to prawda ?

Słyszałam, że kino Millenium zostało sprzedane i będzie w nim jakaś hurtownia. Ktoś może potwierdzić ? Zaprzeczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Owszem zostało sprzedane, natomiast ma być odnowione i wyremontowane, i nadal ma działać tam kino

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

No to typowe dla Łomży. Ktoś,coś powie, ktoś przekręci, ktoś doda od siebie i wyszła hurtownia z zabytkowego kina. A tymczasem to tylko ploty.
Dzięki za wyjaśnienia.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

No bo ma byc hurtownia.Filmow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

i typowe tez ze co dobre to na sprzedaz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Oby tylko dodali jakieś alternatywne filmy do repertuaru, czy jakieś stare filmy, albo nawet pierwsze filmy, które powstały ! Jest tyle możliwości... Na pewno przyciągnęłoby to nowych widzów.

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

teraz to wam kina sie chce ,a jak bylo to jeden z drugim nie chodzil zreszto jak ze wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

a po co chodzić do kina, w którym puszczają chujowe, mainstreamowe filmy? Dwa Filmy powtarzane przez 2 tygodnie, no wybacz, zapraszam do awangardowych kin w innych miejscowościach.

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Jest tyle genialnych filmów w historii kina, więc jeżeli powstałoby \"kino z pomysłem\" i do tego z porządną akcją promocyjną to jest spora szansa żeby ludzie z innych miejscowości przyjechali do nowego kina \"Millenium\". Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

skąd takie informacje jak jeszcze pod koniec pażdziernika były aktualizacje oferty sprzedaży lokalu za 750 000zł

i raczej kina tam nie będzie








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

dalej jezdzijcie po Ostrolekach i Bialychstokach to na 100% w Łomży sie utrzyma wszystko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Autor: Ja jak Ja (---.elomza.pl)


to prawda /sewgo nie znacie cudze chwalicie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

No ja swoje znam - dwa słabe filmy przez dwa tygodnie. Nie przekonuje mnie to...

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

A jaki film ostatnio w kinie widziałeś? Titanic?
Puszczają filmy komercyjne, jak wszystkie kina w Polsce. Co prawda mało i jak przyjdziesz o 14 to klamkę pocałujesz...ale co masz lepszego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

jak byłby to dochodowy interes, to by nikt się go nie pozbywał ,tu nawet na komercje mało ludzi przychodziło a co mówić o czyms ambitniejszym i niszowym repertuarze








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Tak to prawda budynek kina Millenium w Łomży ma nowych właścicieli. Chcemy jednak aby kino zostało , ale nie w obecnej formie . Musimy poprawić wygląd budynku , wyremontować salę i holl . Pragniemy również stwożyć w kinie piękną kawiarnię lub restaurację. Proszę o wasze opinie co powinniśmy poprawić aby kino podobało się wszystkim mieszkańcom Łomży .

!n$EcT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

a jednak, ktoś się odważył - brawo
już Ci piszę poszperaj, popytaj i się dowiesz jaka była frekwencja w byłym kinie,
radziłbym też prześledzić historię gastronomi łomżyńskiej w ostatnich latach ( nie piszę o kebabowniach ) ze szczególnym uwzględnieniem kawiarni i restauracji otwarcie-zamknięcie biznesu
i nie przeinwestować, tu nie warto, ludzie i tak tego nie docenią a i kasy nie mają, teraz to każdy Ci powie że fajnie, właśnie tego potrzeba erc pożyjemy, zobaczymy czy będzie \"ruch \"

tak poza tym życzę powodzenia i odwagi








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

!n$EcT podaj kontakt do Siebie,lub napisz na puzon03@gmail.com. mam dobrą propozycję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Wynajmę lokal pod kawiarnię, restaurację, pizzerię itp. na piętrze w budynku Kina Millenium.

telefon: 600248247 e-mail: karol.c1@wp.pl
ogłoszenie dodane 2015-01-09


a tak pięknie miało być!
i co brak pomysłu czy kapitału?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

nie byłam nigdy w kinie w Łomży bo mi odradzali zawsze wybywałam w większe miasto. Mi to obojętne co tam będzie. Moga tam zrobić światlice dla dzieci i uczyć jezyków obcych, gotować, szyć, jakieś kółko teatralne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

hm t kino jk pamiętam to ponad 20 lat temu ta chodziłem a jak się poszło puzno na coś dobregoto tylko jeden tekst (nie ma biletów, nie ma biletów itd ) a eraz co by się prydało to poko mały ba czyli kawa , chebata, sok ciastko i jakieś koje to załti prawę

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Czy ktoś może przetłumaczyć tekst powyżej tego posta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

hm t kino jk pamiętam to ponad 20 lat temu ta chodziłem a jak się poszło puzno na coś dobregoto tylko jeden tekst (nie ma biletów, nie ma biletów itd ) a eraz co by się prydało to poko mały ba czyli kawa , chebata, sok ciastko i jakieś koje to załti prawę

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

z resztą !!!! Dwa błędy w jednym słowie szok!!!!!

aniolek47

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Co to za słowo \"zreszto\" chyba z resztą co?

aniolek47

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

To jest chyba część współczesnej nowomowy...zreszto-zagranico-...nie używa się polskich cząstek. Brzmi to jak by ktoś mówi mając katar. ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

To efekt nie korzystania z dóbr kultury m/in z kina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Mam nadzieję że nie będzie dużej ilości reklam przed filmem, tak jak to zawsze bywa. Widz przychodzi przede wszystkim po to żeby obejrzeć film.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

Dzięki reklamom płacisz mniej za bilet :) Poza tym reklama kinowa to również forma sztuki.
https://www.facebook.com/events/356134004755617/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino Millenium czy to prawda ?

utor: puzon (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09-12-14 10:47

!n$EcT podaj kontakt do Siebie,lub napisz na puzon03@gmail.com. mam dobrą propozycję.
O NIE !!! tylko nie puzon już lepiej na akordeonie mu pograj!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org