wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mleko modyfikowane

Muszę dziecko przestawić na sztuczne mleko. Kupiłam NAN ale dziecku nie smakuje. I tu moja prośba do mam ... Kupię 1 porcję mleka innego niż NAN- BEBILON,HIPP,HUMANA czy co tam kto ma. Po prostu nie chce kupować znów całego opakowania. Dodam że chodzi o mleko 1 lub 2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mleko modyfikowane

Ja polecam bebiko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mleko modyfikowane

a sprzedasz jedna porcję to sprawdze czy mu posmakuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mleko modyfikowane

ja mam bebiko na kolki i zaparcia otworzyłam i zurzylam tylko jedna porcje. oddam chetnie :)

Don't judge me!
I was born to be awesome!
NOT PERFECT! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mleko modyfikowane

i bebiko zwykle mi zostalo jeszcze :)

Don't judge me!
I was born to be awesome!
NOT PERFECT! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mleko modyfikowane

mój maluszek też był wybredny, chyba wszystkie możliwe przetestowaliśmy ( byłam zmuszona odstawić dziecko żebym nie dostała etykietki wyrodnej matki) byłam zrezygnowana żadne nie smakowało aż wreszcie wzrok mój przykuło mleko z Rossmana nie dość że tanie bo 17zł za 600g i mojemu maluchowi bardzo smakuje. może zasmakuje mu.

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mleko modyfikowane

Mam 2 pudeka mleka bebiko jedno ryzowe a drugie ha . kupione i nir otwierane bo bo juz nie pije mleka. chetnie oddam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mleko modyfikowane

podaj maila dogadamy sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mleko modyfikowane

poprosze maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mleko modyfikowane

A JA ci polecam mleko hipp bio combiotic. Ale niestety z ta jedna porcja nie pomogę bo moja Mała pije juz 3 :-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org