wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kampania wyborcza

Dziś jadąc przez las jednaczewski zobaczyłem na drzewach plakaty wyborcze Pana Andrzeja Piotra W. to chyba nie jest miejsce żeby się promować. Sarny i zające raczej na Pana nie zagłosują. Żeby tego było mało będąc w Jednaczewie spotkałem osobiście wyżej wymienionego Pana, który rozwieszał plakaty nic złego w tym by nie było, tylko że ten Pan jeździł AMBULANSEM. A chyba każdy z nas wie że auto służbowe służy do pracy a nie do załatwiania WŁASNYCH INTERESÓW.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wyborcza

Haha poważnie? Dobry gość. Wieszać plakaty na drzewach z ambulansu. Jak on na to wpadł? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wyborcza

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wyborcza

I o tym właśnie mówię.
Nie ważne jak, ważne, że do przodu.
Masakra

ambasador_kultury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wyborcza

A kim jest ten Pan Andrzej?

ambasador_kultury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wyborcza

Oby tylko za jakiś czas, nie pojawił się tutaj temat o tym że, w w/w lesie straszy?
Gdy ten i ów, wracając z imprezy ujrzy w świetle księżyca gębę na drzewie, gotów uznać to za zjawę. Wisielca, albo jeszcze inne straszydło.
Jeszcze tylko jedno pytanie,-czy ten łeb z plakatu ma rogi? Tłumaczyłoby to wybór lasu jako odpowiednie miejsce.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wyborcza

A ja dziś widziałam też twarze wyborców na Zawadzkiej jadąc autem.. Koszmar , nie ma z czego wybierać..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wyborcza

Nie wybiera się twarzy lub mordy tylko osobowość

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org