sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ciśnienie w oku

Witam, chciałabym zbadać ciśnienie w oku. Z tego, co słyszałam, w naszym szpitalu działa przychodnia okulistyczna, czy potrzebne jest skierowanie, czy badanie robione jest w ciągu 1 wizyty? Proszę o jakiekolwiek info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciśnienie w oku

wiem tylko tyle że skierowanie nie jest potrzebne do por.okulistycznej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciśnienie w oku

To podstawowe badanie podczas wizyty. Ja akurat byłem z żoną u okulistki na Małachowskiego 6, czy 8 (tam od sklepu K1) i oprócz innych badań było też ciśnienie. Jest bezbolesne trwa kilka sekund i polega na tym, że przez specjalne urządzenie dostaniesz taki krótki dmuch w oko i po wsiem :)

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciśnienie w oku

Może brakuje Ci magnezu dlatego masz takie objawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciśnienie w oku

Nie radzę wizyty w szpitalu - jeśli nic się nie zmieniło to do badania ciśnienia w oku mają stary sprzęt, badanie jest mocno nieprzyjemne. W gabinetach prywatnych lub chociaż niepublicznych mają w większości już nowe maszyny, badają ciśnienie w oku przez o ile dobrze pamiętam odpowiednio dobrany podmuch powietrza, co oczywiście już tak nieprzyjemne nie jest. Wiem, że u dr Romanowskiej koło Kauflanda i chyba u dr Siemion są już te nowsze sprzęty, więc lepiej się udać tam, a nie do szpitala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciśnienie w oku

Dziękuję za odpowiedzi. Udam się prywatnie, bo o godz. 7:20 w szpitalu mogłam już pomarzyć o numerkach. Tylko po co płacimy składki, skoro okulista prywatnie, dentysta prywatnie, ginekolog prywatnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org