poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Chciałam się Was poradzić gdzie najkorzystniej wziąć pożyczkę? Moja koleżanka skorzystała z usług Nobel Credit i jest bardzo zadowolona. Oprocentowanie rocznie wynosi 8-10%, a oprócz tego można rozłożyć pożyczkę na 2 do 25 lat. Co o tym sądzicie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

sadze ze super, a najlepiej to wziac na 25 lat i stabilizacja w życiu zapewniona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Krypto reklama. Admin śpi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Sądzimy, że potem bedziesz lezec , kwiczec, i spłacać, i splacac i dalej splacac :) i warto się zadluzać ?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Jak już zdecydujesz się na wzięcie pożyczki to tylko bank Pko , nie ten z żubrem tylko ten drugi, to pod NBP podlega, można tam walczyć o obniżenie kosztów kredytu, jak jakieś problemy z gotówką to też nie mają wysokich kar, a dogadać się można jak nie z pracownikiem to do dyrektora można iść

Tweety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Ewelina546.
Ja jestem bardzo zainteresowany wzięciem pożyczki.Mam tylko dwa warunki-1 warunek,kwota pożyczki musi być jak największa,drugi warunek to taki,że nie będę musiał jej spłacać.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Mnie dziwi zawsze rozbieżność - oprocentowanie na ror-kach 0% oprocentowanie kredytu od 15% w górę

kiedyś to się nazywało bodajże lichwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

ewelina polecam TYLKO providen !!! 100 %....satysfakcji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

albo u dilera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Firma musi ledwo ciągnąć skoro próbują takiej nędznej reklamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

u mnie mozesz sie zadluzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

najlepiej nigdzie nie bierz , będziesz najszczęśliwsza i będziesz spać spokojnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Rydzyk ma niezłe oprocentowanie lub Ambrer Gold

sebik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Tutaj: 22 266 86 86 opłaca się wziąć pożyczkę. Udzielają dużych pożyczek, a mają uproszczone formalności. Nie sprawdzają BIK i nie zwracają uwagi na komornika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Nobel Credit jest na liście ostrzeżeń publicznych KNF...
http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/lista_ostrzezenia.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Rozłożyć pożyczkę do 25 lat!? haha. Dobre! Ja rozumiem budowę domu albo kredyt na mieszkanie... ale pożyczka na coś innego oprócz tego to czysta głupota :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Dobrym wyjściem jest taka opcja, jak skup złota - w lombardzie można starać się w ten sposób o każdą kwotę, wypełniając minimum formalności i bez konieczności przedstawiania swoich dochodów, czy sprawdzania historii kredytowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Tutaj znalazłem aktualny ranking kredytów gotówkowychhttp://marketmoney.pl/kredyty-gotowkowe/.
Podajesz tam swoje namiary i po jakimś krótkim czasie kontaktują się z Tobą. To chyba najszybszy i najwygodniejszy sposób niż bujanie się po mieście i szukanie dobrej opcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Barubar tu nie ma co się sugerować rankingami bo One często są robione pod konkretne banki, żeby pokazać mocne strony. Jak ktoś szuka pożyczki, najlepiej zebrać oferty banków i porównać z kimś kto się na tym zna, ewentualnie wejść na forum kredytów http://www.forum-kredyty.pl/ poszukać podobnego wątku bądź założyć z konkretnym pytaniem. Inaczej można się naprawdę naciąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

tylko prowident albo u lichwiarza








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Był taki czas, że szukałem pożyczki i znalazłem dobrą ofertę nawet ze zniżką, bo to była pożyczka online znalazłem na portalu pozyczkaportal.pl. Na tle innych ofert, to mi się rzeczywiście poszczęściło, tanio mnie ten cały interes wyszedł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Nie brak instytucji pozabankowych, oferujących swoim klientom pożyczki. Można o nich przeczytać między innymi tutaj: szybka pożyczka. Teraz, duża ich część oferuje pożyczki na naprawdę dobrych warunkach (porównywalnych do tych, udzielanych przez banki).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

bierzcie pożyczki od Pani Jadzi z PGE kaczoroju dała to i innym da nawet Urząd skarbowy nie wejdzie

SKAZANI NA SHAWSHANK, reż. Sprawiedliwość i faktyczne prawo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie polecacie wziąć pożyczkę?

Polecam biuro Multi Sfera w Łomży, na ul. Długiej 1 (obok głównego ronda) Oferty wielu banków oraz firm poza bankowych. Wszystko w jednym miejscu. Bez żadnych opłat pośredniczych, bezpośrednia współpraca.
Telefon kontaktowy: 603 839 521

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org