sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w Orlen - Veneda

Śmiech na sali. Oferują 3 pierwsze tygodnie szkolenia ale za darmo, później przez miesiąc czasu okolo 900zł. A jak będzie wszystko w porządku to 3 miesiące za najniższą krajową :D


TO JEST JAKIŚ ŻART !!!

To miasto umiera!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

tak to już jest w naszej lomzy... wyzysk i praca zmianowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Kto się na to zgodzi będzie frajerem.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

rozmawialem wczoraj z czlowiekiem, ktory powiedzial, ze poszedlby do pracy za 1000 zl(osoba szukajaca pracy od ponad roku z dwojka uczacych sie dzieci) i nie uwazam, ze pojscie do pracy, by miec z tego pieniadze, wiadomo mniejsze albo wyzsze, bylo zwiazane z frajerstwem.
niestety sa u nas osoby, ktore za mniej niz 3 tys nie pojda sie hańbić. i najlepiej zeby bylaby to praca kierownicza 20h/tydzien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

wiele ludzi nie ma wyjścia i niestety zawsze ktoś się znajdzie kto pojdzie pracować za 900zl, bo lepsze to niż nie dac dzieciom jesc... przykre, ale takie sa dzisiejsze realia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

A może czas zrobić to co na Ukrainie??????Chowamy głowy w piasek i mordka na kłódkę...walczmy!!!Walczmy tak jak na Ukrainie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

ale to nie jest zgodne z prawem zeby czlowiek jak niewolnik pracowal za darmo.

a co bedzie jak po 3 miesiacach nie zarejestruje??? bo tak pewnie bedzie. i poszuka nastepnego za darmo.

ciekawe co na to inspekcja pracy??? az niemozliwe zeby ktos pracowal w miejscu gdzie mogą wjesc urzednicy i boi sie ze ktos go przypalie na pracy na czarno.

tzn. gorzej bedzie mial wlasciciel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Pracować za 1000 zł a robic trzy tygodnie za darmo to jest potężna różnica !
A osoba która jest odpowiedzialna za rekrutacje powinna być zwolniona jeżeli potrzebuje aż tak długo sprawdzać człowieka, a może właśnie o to chodzi żeby sprawdzić granicę wytrzymałości bo jak ktoś się zgodzi robić za darmo trzy tygodnie to od razu wiadomo że będzie idealnym niewolnikiem :)


Łomża to miasto kolesiów !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

jesli chodzi o szkolenie i nawet trwaloby to 2-3 dni to musi byc za to zaplata, za kazda prace musi byc platnosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

poczekamy co odpowie na to dział rekrutacji ORLEN.

Nie mogłem się powstrzymać.

Polacy chyba lubią byc w dupę bici ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Janko nimh nie piszę że sama praca jest frajerstwem,źle mnie zrozumiałeś,sam kiedyś byłem pracownikiem teraz pracodawcą i nie wyobrażam sobie żeby wziąć kogoś do pracy nawet na dzień na zapoznanie i nie zapłacić mu za to ani grosza a co tu mowa o 3 tygodniach, jeśli to prawda to, to jest chamstwo ze strony rekrutującego do pracy. Wszystko w tym temacie. W wolnej chwili pośledzę jeszcze wasze wypowiedzi, ale już więcej wypowiadał się nie będę. Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Tą i wszelkie podobne sytuację, powinno sie zgłaszać w PiP Łomża adres
ul. Polowa 55A



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Jak tu mieć serce i chęci do pracy jak się wie że jest się najprawdopodobniej bezczelnie i po chamsku wykorzystywanym tak jak miałoby być w tym przypadku..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Przydałaby się rewolucja.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Każdy z was na pewno spotkał się z czymś takim.
Czy zgłoszenie do PIP cos da ? Naprawdę nie wydaje mi się. Bo inspekcja tam pójdzie po uprzednim poinformowaniu pracodawcy i wszystjko będzie ok.

Nie ma co się łudzić, narzekają nasi pracodawcy na złe prawo dla nich...


Żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

To w wenedzie jest orlen? na ktorym piętrze????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

A w ogóle co ten PIP robi, skoro nic nie robi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Robi jak ich powiadomisz,jasnowidzami nie są.Wiesz o takich sprawach to dzwoń,a nie wypisujesz na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

a po 3 tygodniach darmowego szkolenie podziękują i następne osoby będą pracowały tzn szkoliły się za darmo i tak w kółko :) w dupach im się po przewracało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

To tak do Negresko brali na pomocnika w chłodni-trzy dni "próbne" i następny,i następny. I tak całe lato,darmowi pracownicy. Oczywiście za te trzy dni żadnego wynagrodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

potwierdzam tylko inspekcja pracy. zrobią swoje. za pierwszym zgłoszeniem może nie ale za drugim już się nie będą bawić. dużo razy mi pomogli w walce z nieuczciwym pracodawcą. wystarczy tylko telefon do nich a ewentualnie drugi i na pewno zajmą się każdą sprawą . kodeks pracy jasno i wyraznie okresla prawa i obowiazki pracodawcy jak i pracownika. jeszcze raz prosze abyscie dzwonili bo nie ma czegos takiego jak praca za darmo. a jesli chcecie oddzyskac pieniadze za ta prace to stawcie sie osobiscie i juz tam kazdego pokieruja i poucza co wypelnic. moze to nie duza kasa ale jak taki nieuczciwy pracodawca dostanie co raz kilka tysiecy kary to mu się odechce takich praktyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

a skad wiesz? chyba niemozliwe! w takiej sieciowce???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

szamac- a skąd Ty masz takie informacje?? Bo ja coś o tym wiem i stwierdzam, że bzdury wypisujesz, tylko zastanawiam się po co?? Może z konkurencji jesteś i nie radzisz sobie z tym, że klienci od Ciebie odchodzą :P A tak poza tym to mam nadzieję, że jesteś świadomy tego, że za pomówienie grozi kara. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Wiesz ? Czyli ty przeprowadzałaś rozmowę kwalifikacyjną ?

Z konkurencji ? Dobre, na prawdę dobre.
Proszę bardzo co do tego pomówienia.

Pozwodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Przepraszam, powinienem się przestraszyć !


Przepraszam to co napisałem było nie prawdą i przepraszam osobę rekrutującą za pomówienie.


tak wygląda prawda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

prowadząca tej stacji powinna sama ustać za kasę i pracować bo te pieniądze które oferuje i wtedy zobaczyłaby jak miło za tą sumę pracować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

i ciekawe czy manager wie o tym wyzyskiwaniu ludzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

słyszałem że w piątnicy na orlen potrzebują tam dopiero jest praca hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

a po co na tym orlenie jestzatrudniony ten karzełek przy myjkach?tylko przeszkadza i ludzi denerwuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Patrze kiko23 zmienia na forum płeć ;D Tutaj jest kobietą i reklamuje salon fryzjerski: http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=230903&t=140484 , a tu już facet ;D : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=629237&t=629237

Coś mi tu zajeżdża autoreklamą ;P
Swoją drogą trzeba mieć tupet zeby tak ludzi wykorzystywać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

hahaha a rzeczywiście! Obojniak. Znalazłem kilka innych postów tego.... Pana/Pani i dosłownie w każdym Orlen przy Venedzie jest wysławiany ;-) Pewnie szef robi sobie autoreklamę. Niech Pan czy też Pani (bo teraz to już nie wiadomo) lepiej zwróci uwagę na terminy waszego piwka.

Zdzich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

jak to po co ?paliwo Verve proponuje klientom haha i zaprasza do promocji naiwnych ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

ha ha chyba to milczenie potwierdza trafność spostrzeżeń ;-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Co niektórzy to chyba nie mają dzieci ani rodzin do wykarmienia.Tak u nas w kraju jest i my nic na to nie poradzimy.A do gara trzeba mieć co włożyć.Głupie 500 zł jest zbawieniem dla rodziny.Ale nie każde panisko to zrozumie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

jestescie dziadami bez godnosci bo taka macie mentalnosc. Dziadami bedziecie bo poza czczym gadaniem nie zrobicie nic. Przyjda kolejne wybory wybierzecie kolejnego premiera, prezydenta, rzad ktory bedzie wam pierdolil to co chcecie uslyszec i tak wkolo. Od 1989 bylo juz nascie rzadow prezydentow i premierow i ktory was nie wychujal?

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Autor: dzeyson (---.internetia.net.pl)

To weź, *****, wybierz kogoś kto nas nie wychuja ? -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Trafnością jest zapewne to , że autor wiele ma imion.... Panie jak zwał cie to zwał - litości ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

haha niezła samowolka... wogóle to tak można? wziąć pracownika, żeby przez3 tyg. za darmo robił? i jeszcze się Pan/ Pani wypiera ;D jaki bulwers ;-)

Zdzich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

Nosił wilk razy kilka... he he heee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Orlen - Veneda

3 tygodnie za darmo? Nie zartuj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org