czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry prawnik-prawo pracy

Witam poszukuję prawnika godnego polecenia z Łomży który specjalizuje się głównie w prawie pracy, bardzo proszę o pomoc
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry prawnik-prawo pracy

Do czego ci jak w Łomży pracodawcy są ponad prawem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry prawnik-prawo pracy

Dobrzy Adwokaci są w Warszawie mają spore doświadczenie i nie jedno już widzieli, zastanów się nad tą alternatywą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry prawnik-prawo pracy

nie ma w Łomży, ja broniłem się sam i wygrałem bez problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry prawnik-prawo pracy

Zamiast biegać po prawnikach lepiej zajrzeć na serwis z wiedzą prawną dla pracowników. Można się tam wiele dowiedzieć i to całkowicie za darmo. Zajrzyjcie sobie tutaj http://poradnikpracownika.pl . Myślę, że jest to lepsze rozwiązanie niż płacenie za poradę, którą można znaleźć na powyższej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry prawnik-prawo pracy

To prawda, sama miałam problem z brakiem asertywności i dzięki poradom z artykułu http://poradnikpracownika.pl/-jak-byc-asertywnym-naucz-sie-mowic-nie dałam rade i dziś jestem zupełnie inna. Dzięki zrozumieniu błędów, także innych zachowań, udało mi się nie tylko mniej stresować się pracą, ale i osiągać zamierzony cel. Dość łatwo. To prawda, że poradnik pracownika to mnóstwo artykułów tematycznych zajmujących się problemami w pracy, prawem pracy, rozwojem, kariera i świadczeniami - wszystkim, co nie powinno byc obce każdemu z nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org