sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

... jak w temacie. Czy w Lomzy ktos swiadczy takie uslugi? Chodzi o to, zeby w kuchni zamaist plytek miedzy blatem a szafkami zamotowac fototapete za szklem hartowanym albo nadrukowana na takie szklo.

Ktos w okolicy profesjonalnie wykonuje taka usluge?

Dzieku za inf.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

zapytaj w firie Uniglas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Proszę zobaczyć w Center-Mebel. Kuchnia od A do Z :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Zdecydowanie Uniglass !!!
Mają ogromny wybór wzorów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Mam u siebie taką fototapetę za demontowalnym szkłem - w każdej chwili można zmienić fototapetę. W Łomży kompleksowo nikt tego nie robi.
Fototapety w necie, profile do szyby w Center-Mebel, szkło - zakład szklarski ze Spokojnej (Wojtek jak dobrze pamiętam).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

nie chodzi przypadkiem o Lacobel do kuchni, szkło kolorowe hartowane przyklejane bezpośrednio na ścianę,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

w okleinie zobacz,ja brałam coś podobnego do szafy.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

ja zrobiłem tak: tapeta ze wzorem a na to szkło które zamawiałem w uniglasie. robia pomiary, pozniej przyjezdzaja przymierzaja szybe i jak jest wszystko ok to zabieraja do hartowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

... Lacobel raczej odpada bo nie pozwala na "wymiane" wzorow itp. dodatkowo jest o wiele drozszy a przy "skladaniu" moge dobrac wzory, kolor szkla, ksztalt i mocowanie to jak z cpu lepiej zlozyc niz kupic gotowego PCeta

Dzieki za inf. pewnie wybiore wzory z neta szklo z centermebel albo uniglas i niech montuje szklarz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

do dusty78 - z jakies strony zamawialas/les tapete jak ona jakosciowo wyglada warta wydanych pieniedzy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Ja zamawiałem (a raczej żona) z tej strony : http://art.widi.pl/ , ale to ze względu na konkretny wzór i fakturę tapety a nie jakość. Za szybą i tak tapeta nie jest podatna na uszkodzenia więc nie ma co kupować super-hiper drogich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

ok dzieki wszystkim za pomoc :)

do moderatora: temat uwazma za zamkniety :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Jeśli chodzi o jakość i cenę to ja długo szukałem dobrej oferty i chyba najbardziej korzystny stosunek jakości do ceny mają aktualnie w sklepie Topago – www.topago.eu. Z tym, że ta firma posiada swój park maszynowy, produkują fototapety bezpośrednio i to jest na pewno ich duża przewaga nad innymi markami. Dla mnie wykonali tapetę pod konkretny, większy wymiar i nie było problemu, szybko się z całym zleceniem uporali. Poza tym – darmowa dostawa przy zakupie za min 300 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Uniglass

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

w okleinie

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Chodzi Ci o coś takiego http://reproteka.pl/fototapeta-pod-szklo/ ? Fototapetę można zamówić u nich a szkło u szklarza, jednak nie znam firmy w naszej okolicy co by to montowała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

No dobra ale jaki jest to koszt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Nikt Ci tutaj konkretnie nie napisze ile to kosztuje bo koszt zależy od wielu rzeczy. Między innymi od tego:
jakiej powierzchni jest to szkło
czy jest to szkło hartowane czy jest to szkło zwykłe ( przy plycie gazowej koniecznie musi byc wzmocnione bo inaczej jest ryzyko,że pęknie)
czy jest na nim grafika czy też jest to jeden kolorek

Sugeruję poczytać sobie artykuły w sieci : kb.pl/teksty/2016/12/28/szklo-do-kuchni-cena-paneli-szklanych-i-na-co-zwrocic-uwage/ - na tej stronie jest wszystko ładnie opisane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

to musi świetnie wyglądać, ja jestem za jeśliby ktoś pytal o rade.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Ale tutaj nie piszą o fototapecie na ścianę ale o szkle na ścianę w kuchni.... Tak naprawdę to szkło jest nadrukowane. Nie kładzie sie na ścianę tapety a na to szkła. Szkło powinno być wcześniej odpowiednio przygotowane.

Nie polecam lacobelu. Jest to mało wytrzymały materiał i jeśli gotujecie na gazie to mozę Wam pęknąć. Z kolei szkło hartowane jest dosć drogie ( z tego co wiem to ceny oscylują wokół 900 zł za m2).
Zastanówcie się nad mozaiką:
www.rawdecor.pl/19-plytki-scienne
Moim zdaniem znacznie ciekawsza opcja niż szkło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Może zamiast fototapety płytki ścienne? https://plytki-podlogowe.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Teraz to bardzo popularne rozwiązanie. Na stronie https://www.nowemieszkanie.com.pl/jaka-jest-trwalosc-fototapety można znaleźć wiele inspiracji i pomysłów jak zaaranżować wnętrze za pomocą fototapet. Fajne pomysły i rozwiązania. Zobaczcie może się zainspirujecie.

Ludzie nie mogą być nigdy wolni, ponieważ są słabi, występni,nędzni i zbuntowani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchnia - fototapeta za szklem miedzy blatem a szafkami, gdzie w Lomzy?

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę http://lesna-dolina.pl/2023/12/16/olsniewajace-pejzaze/ , na której znajdziecie genialny artykuł na temat aranżacji wnętrz. Zbyt duża lub zbyt mała fototapeta może zaburzyć równowagę w aranżacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org