środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to ten sam :robciu ?

ROBERT CIURZAK?

stolarz?


oj, dobrze , że ktoś za pomówienia, kogoś nareszcie przedstawił !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

następny TY ???

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?


ROBERT CIURZAK?
... przeprasza p. Wiesława Stelmachowskiego za pomówienia i za info w dn 14 lipca 2013r, oświadcza , że informacje rozpowszechniane w dn 14lipca 2013r pod nickiem " robciu" na forum internetowym 4lomza, na temat rzekomego oszukania jego oraz braku należytych warunków higieniczno-sanitarnych w prowadzonym przez pana Wiesława Stelmachowskiego w lokalu restauracji/sali bankietowej " Perła" w Łomży przy Alei Piłsudskiego 127 są nieprawdziwe -
są nieprawdziwe o zostały podane w celu skomprowitowania i podważenia dobrego imienia pana Wiesława Stelmachowskiego jako przedsiębiorcy działającego w branży gastronomicznej - wśród jego klientów
Robert Ciurzak wyraża ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji, przeprasza pana Wiesława Stelmachowskiego za powyższe działanie i zapewnia, że zaniecha w przyszłości tego rodzaju bezprawnych działań.

-- sorry, mogą być drobne literówki ..
..........................

BRUDNA SPRAWA !

nie godzi się!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

nie znam pana "robcia" ale jeśli jest stolarzem to wyraża również swoje zdanie na temat konkurencji
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=481527&t=481527

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

Ile takie ogłoszenie kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

hahaha co to za klepsydra na stronie ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

zniknie czy NIE?

jako ostrzeżenie ?
robciu, jako komandos z czerwonych beretów da sobie radę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

i bardzo dobrze ,że ktoś w końcu wziął się za dupę takiemu cwaniakowi który tu na forum pomawia inne osoby. Toż to na tym forum nagminne.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

każdy kto nie winien - niech rzuci kamieniem

@robciu, user tego forum,

PRZEPRASZAM!!!

sam go kiedyś do porządku przywołałem,
forum i net jest niby anonimowe,

wg mnie jest to gość , który zapędził się w słowach , śledząc jego " karierę" tu na ty forum, pofolgował fantazji, RAZ COŚ GŁUPIEGO POWIEDZIAŁ ....
i " du.py" dał ,

gimbusy i inne matołki , mnie nie interesią!
.... jeżeli mówimy o tym samym @ robciu, to miał swoje miejsce z ok 6000postów. - nie zawsze mądrymi, ale nie może to go całkowicie dyskfalikować <

@robciu, nie jest menelem, ....dziesto letni chłopak, który jako stolarz zapierdziela po naście godzin /dobę ,

... czasami może komuś odbić ! ot, wygłupił się - NIE ZROBIŁ NIC CO WY POD WPŁYWEM , TEŻ BYŚCIE NIE ZROBILI !

ODBIŁO MU , I CO Z TEGO ?

nikogo fizycznie nie skrzywdził., może chłop nawalony coś tam napisał ?
bzdury po pijaku plótł , a już go chcemy wieszać?

.............................

NIGDY NIE LUBIŁEM SPECJALNIE @ robcia,.

wygłupił się chłop , JUŻ GO NIE DOŁUJCIE!

...................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

panie Wiesiu, gratuluję ,,

pan jesteś mocny, nie znam sprawy i artykułu na w/w temat, nie czytałem,
własnego honoru i interesu trzeba bronić, ale wdawać się w pyskówkę? ?

czy TU na tym FORUM, gdzie gimbusy prym wiodą , był sens dyskutować i polemizować z IDIOTĄ , który się wygłupił ?

pan jako poważny człowiek interesu, powinien olać ten temat ...

przecież pański lokal sam się obroni, ponad krytyką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

sam se antyreklame zrobił he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

Egzorcysta Ty pizdo....następny baner będzie z Twoim imieniem i nazwiskiem. Psia fajo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

Wydaje mi sie ze tak ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

pewnie by wysoka kara była gdyby nie przeprosił..chyba..tak myślę..ale nie wiem czy mam rację

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

a ja myślę,że go Stelma wytropił.


zbierzność imion,nazwisk,ksyw i wydarzeń zawartych w moim poście jest zupełnie przypadkowa i nie ma na celu oczerniania kogokolwiek i wprowadzania ludzi w błąd.
hehehe



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

Witam . Wlasnie zlozylem do prokuratury zawiadomienie o sciganie i ustalenie tozsamosci osob ktore obrazaja i pisza nieprawde na tym i innym forum . Jednego Konsul2 personalia znam , innych wkrotce ustali prokuratura i odpowiedza za swe slowa napisane w sadzie . To troche potrwa zapewne .Bardzo bym byl wdzieczny zeby sam sie zglosil pan piszacy na tym forum lks.gol . Jesli ktos zna jego personalia prosze o info na tel 505 61 61 30 Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to ten sam :robciu ?

Ty \"kilometr\" - pocałuj się we własny gender.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org