wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
negresko

Ostatniego czasu firma "negresko" poszukiwała pomocnika magazyniera. Kobieta w kadrach powiedziała że 3 dni pracuje się za darmo póżniej dopiero zapłacą jak ten ktoś się sprawdzi. Pomocnik i jego zadania - przenoszenie kartonów,jeżdzenie paleciakiem,zamiatanie,układanie palet banalne rzeczy. Przepracowałem 3 dni za free pot z dupy się lał, a oni mówią że się nie sprawdziłem,zatrudnili drugiego pomocnika który pracuje tam 1 dzień,a mnie po 3 dniach zwolnili. Podejrzewam że jest tak szukają "jeleni" którzy rozładują tam towar i po 3 dniach "nara". Mają ekipę która już tam długo pracuje i szukają kogoś do pomocy za free skurwy*yny. Przy mnie kolesia też zwolnili. Czy do pomocy noszenie kartonów jazda paleciakiem itp naprawdę trzeba być wykwalifikowanym pomocnikiem? To jest przestroga przed hurtownią NEGRESKO,biorą młodych silnych chłopaków a później w H walą. Byłem widziałem,dlatego napisałem ten post żeby ktoś na marne nie szedł zapierdala* tak jak ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

To ta firma, która w 3cim kwartale ma jakieś osiedle domków w mieście mieć gotowe? Wbili łopatę chociaż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Powinni się im do dupy dobrać skurw*synom


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Polowa 55A lub 216-54-01, zadzwońcie tam albo coś a nie wylewacie żale na forum jak by to coś miało zmienić, ile wy macie lat, że takich prostych spraw nie umiecie załatwić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Kolego byłem na polowej w kadrach i ta biała szma powiedziała że za 3 dni nie płaci posłałem kurwe trzasnąłem drzwiami i wyszedłem. Chu* nie firma


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

I to nie są żale tylko przestroga dla innych a jak nie wiesz o co chodzi to zbędnie się nie produkuj


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

nie do kadr a do PIP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

I pewnie przydałoby się zebrać jakieś dowody i więcej pokrzywdzonych w ten sposób ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Tam na czarno to nawet Pip nie pomoże


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Poprostu ten post ma ostrzec . Poinformujcie znajomym i niech to idzie w całą Łomżę. Niech nikt tam nie idzie z nimi na żadne układy 3 dni za darmo porobisz i nara


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

http://krzysztof-miskiewicz.blog.onet.pl/2012/02/18/bezplatny-okres-probny-swiadczenia-pracy-jest-niezgodny-z-prawem/

Samo pisanie na forum nie uchroni kolejnych, w obecnej sytuacji znajdzie się mnóstwo chętnych i zdesperowanych, mających nadzieję, że z nimi będzie inaczej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Ostrzegajcie znajomych a ja pofatyguję się jutro osobiście na polową 55A


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Takie rozmowy zawsze się nagrywa ukrytym telefonem.
Wtedy masz niepodważalny dowód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

A skąd ja miałem wiedzieć że po 3 dniach mnie pogonią? Ale dzięki teraz będe wiedział ;)


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Idź do kadr jeszcze raz... Odpowiednio pokieruj rozmowę ;) Może poproś o pisemne zaświadczenie, że odbyłeś 3 dniowy bezpłatny okres próbny ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

nie'dotyczy wychodzi na to że najlepiej to non stop chodzić z właczonym dyktafonem - tak w razie co bo róznie w życiu bywa....nie spodziewasz się że każda rozmowa z człowiekiek mogłaby być wykorzystana potem np jako dowód...

To ogłoszenie z 4lomza? A to idę ostrzec sąsiada bo ostatnio coś bąkał że tam chcą do roboty... A to się rozczaruje chłopaczyna...


Takie jest właśnie wykorzystywanie młodych czasem zdesperowanych ludzi poszukujących pracy... Ale dobrze że można się tu wypowiedzieć - Łomża to małe miasto, nie długo wszyscy będą o tym wiedzieć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Ogłoszenie z 4łomża. Negresco spalona firma..


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Szkoda czasu tam wracać, szukam innej pracy i nauczka jest. Człowiek niestety uczy się na błędach. NIE POLECAM TEJ FIRMY A WRĘCZ ODRADZAM wszystkim bezrobotnym.


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

To dobra okazja żeby dobrać się im do dupy. Niech ktoś idzie i wszystko nagrywa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

calvas czy ty jesteś normalny? nic dziwnego, że ciebie wydymali, idź tam gdzie ci pisałem a oni już im się dobiorą do dupy skoro jest więcej pokrzywdzonych.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Firma nie godna polecenia ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Jutro do pip-u lecę zobaczymy


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

haha poszedłeś do roboty za darmo? ja bym wyśmial

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

3 dni tyrac za darmo? wydymali cie na hajs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

a to by nabrał za te trzy dni... no ale liczy się FAKT nieuczciwości danej firmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Dziwi mnie, że znana firma na łomżyńskim rynku, która również bawi się w dewelopera ma takie praktyki.
Zarządzający tą firmą chyba nie ma zupełnie wyobraźni i nie jest wstanie przewidzieć konsekwencji. Łomża jest mała i plotki moment się rozchodzą. Jeśli firma straci zaufanie nigdy już go nie odbuduje. Jak im zaufać przy kupnie mieszkania lub domu, skoro są w stanie oszukiwać ludzi na parę "groszy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Ciekawe czy autor był w PIP. Poza tym, znamy tylko jedną wersję. Jeżeli rzeczywiście tak zrobili w balona więcej osób, to zasługuje na potępienie. Póki co, nie wiemy co sie wydarzyło tak naprawdę. I nikogo tu nie bronię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

A na przyszłość, zawsze się trzeba o umowę upomnieć. Bez umowy nie powinno być nawet tematu podjęcia się czegokolwiek. Chociażby z powodu kłopotów w przypadku jakiegokolwiek wypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Byłem w pip i czekam. Zamykam temat


_______________________________________
Jeden zły ruch z gry wypadasz, a bywa różnie
jak masz dobry patent nie odkładaj go na później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Nie ty pierwszy i nieostatni byłeś w p.i.p na tą wykorzystująco ludzi hurtownie i nikt im nic nie mógł udowodnić a tym bardziej jak pracowałeś na czarną,mamy nie udolny p.i.p także nie licz na cud bo cudów nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

a to ja sobie u nich kupie mieszkanie na 3 dni :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

jacobs30 ale przynajmniej inni przeczytają i będa wiedzieć czego się spodziewac w razie co..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

No właśnie! Myślałam o kupnie mieszkania u tego dewelopera, a teraz mam mieszane uczucia. Nie lubię cwaniactwa.

તે રાખવા

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Znów tam potrzebują do pracy. Czyli tam też kicha?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

Choćby to jeden dzień próbny był, to powinien być opłacony!
Też tak kiedys miałem - tydzień za darmochę robiłem i nic - ani grosza, a na koniec powiedzieli tylko że \"dziękują i jednak nie\" - i tyle! Ani słowa wyjaśnienia ani nic

Zastanawiasz się czy lepiej wybrać nowe czy używane wózki widłowe? Sprawdź co bardziej się opłaca: http://www.radomsko24.pl/zakup-uzywanych-wozkow-widlowych-teraz-jest-latwiejszy-niz-myslisz-15681
Nie działaj pochopnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresko

dlatego nie bez powodu cały czas ogłoszaja sie ze szukaja pracowników

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org